reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

no to ja się wyłamię, uwielbiam taką pogodę i mogę tak mieć cały czas, dużo piję= super skóra, nie chcce mi się tak jesc- chudnę, chodzę lekko ubrana, młodego nie trzeba opatulać cholera czemu nie mogę żadnego ryja wkleić a są takie fajne??!!!
 
reklama
A ja dzis po raz pierwszy zatesknilam za domem ktory sprzedalismy na rzecz tego mieszkanka, tam mielismy rekuperator (wymiennik gruntowy)
Choc i tak nie jest zle bo w domu jakies 22oC wiec da sie wysiedziec, ale pod warunkiem ze okna zamkniete;-) My dzis pol dnia spedzilismy w baseniku na ogrodku pod parasolem wiec dalo sie wysiedziec, choc ja chyba wole jak jest troszeczke chlodnej:tak:

A!!! Zapomnialam sie pochwalic, Lolo ma przyjaciela, nazywa sie Toto (jak chcial sam Lolo) i jest czerwonym bojownikiem, mieszka w akwarium na poleczce w pokoju Karolka :-D
 
to i ja ponarzekam na upał :confused2:
u nas w mieszkaniu całą noc było 30stopni - Agata obudziła się po 12 w nocy i siedziała z nami na balkonie do 1
u mnie na 4 piętrze też prawie 30 stopni, wiatrak wczoraj chodził przez cały dzień.
Mateusz też kiepsko dziś spał chyba było mu za gorąco
 
reklama
Do góry