reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ja mam nadzieję uzbierać na pobyt nadmorski - chcę zacząć w niedzielę i dwa tygodnie posiedzieć w leśnej głuszy 2 km od Łukęcina - cisz spokój, las

drogo tylko
tylko duże domki i kosztują :( może ktoś chce dołączyć mam w domku wolne 2 miejsca :) a nawet trzy bo Bartek w łóżeczku
 
reklama
z tego co pamiętam, to jego tez ciągle nie ma - to mały rewanż :p

mam nadzieję że wyjadę, zawsze to na plus dla maluchów

przydałaby mi się jakaś działeczka nad morzem
 
azik dobrze pamiętasz, ale jednak jak już jest to na 300% :-D

Co do działeczki to chętnie bym się dorzuciła, byle była w jakimś maksymalnie dziurzastym miejscu, z dala od kurortów :-)
 
Witajcie dziewczyny :-)

Już mam wyrzuty sumienia, że tak rzadko się do was odzywam :confused:. Czytam codziennie, sledze co się dzieje, ale ani za bardzo czasu nie mam, ani myśli zebrać nie mogę w ciągu dnia, a wieczory z mężem staramy sie pobyć, pogadać i nieraz popatrzeć w ekran TV:happy:

Jakoś się już poodgarniałam i opanowałam sytuację.
Są nieraz momenty, że muszę się trzymać w ryzach, bo np. Karola wcześniej wstanie, humor ma wtedy do duszy i ten fakt udziela mi się.

Dziś moi teściowie zabrali ją na działkę, mam więc tylko Martynkę i czuję sie jak na urlopie. Oczywiście chciałabym coś w domu zrobić, a zastanawiam się co?... :-D Mam tylko nadzieję, ze coś mi sie uda :tak:

Miłego dnia!! :happy:
 
a mi smutno,przykro i zle.............. w tej ciazy czulam sie dobrze,lepiej niz z kacprem-zadnych wymiotow,nic...............myslalam ze wszystko jest w porzadku i ze mnie to nie spotka ...................wszystko sie skonczylo.............
 
reklama
jedziemy moich najukochańszych Międzyzdrojów:)
fakt loteria z pogoda, ale może bedzie ok. pocieszam sie, że synoptycy pogody na 3 dni nie umieją przewidzieć a co dopiero na miesiąc z góry. hihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry