reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
dziewczynki kochane dziękuje wam za gratulacje - niestety nie mam teraz dostepu do netu i nie mam wam jak pokazać mojego maleńkiego szczęścia
Alicja jest spokojna ładnie je no i przesypiamy nocki
 
aqua fajnie, że wpadłaś choć na chwilę. Ja ostatnio myślałam co u Was.
Jak Kubuś zareagował na siostrę?
Jak ty się czujesz?
Super , że Ala grzeczna i że przesypia nocki:tak:
Buziaki dla całej Waszej czwórki:-)
 
aqua: pocieszasz mnie tym, ze mozna jednak nocki przespac ;-) bo ja sobie tak ostatnio pomyslalam ze ciezko chyba mi bedzie sie znow przestawic na wstawanie co 2-3 godzinki na karminie (oby nie czesciej ;-) )
 
aqua, właśnie miałam pisać smsa, czy Ty żyjesz, czy dzieci Cię wykończyły już :-D:-D:-D

Magda, ja też przesypiam nocki i było tak od początku. Zobaczysz, dziecko się dostosuje do Waszego trybu życia :tak:
Mała Koza je o 20, potem o 3 (na leżąco) i o 6 :happy:
(mała jest, ale coś za coś;-), oszczędzamy na ubrankach;-), pieluchach;-), za to my wyspani) ;-);-);-)
Drugie jest łatwiejsze w utrzymaniu :tak:
 
Zobaczysz, dziecko się dostosuje do Waszego trybu życia :tak:
Mała Koza je o 20, potem o 3 (na leżąco) i o 6 :happy:

Kinga niestety mój Tomek nie chce się dostosować do naszego trybu życia w nocy łaskawie prześpi 3h, czasami jak śpi 4h to jestem mega wyspana. Jedno dobre, że w nocy wymaga jedynie raz przewinięcia. No ale rośnie jak szalony powoli dobija już do 6kg i ubranka roziar 62 już częściowo odkładamy dla następnych dzieci w rodzinie. Na dodatek, Maja zaczęła wstawać o 6 więc porażka totalna. Obecnie ja śpię z Tomciem a rano tata przechwytuje Maję
 
Catherinko zycze wam udanych wakacji Grecja-jest PIEKNA!
wiem bo moja mama tam mieszka i przynajmniej razn na rok tam jestesmy teraz planuje leciec w pazdzierniku:-)
 
reklama
trzymajcie kciuki kochane - Agatka idzie dziś ze mną na szkolenie do pracy (Krzysiek pracuje i odbierze ją nieco później ode mnie), mam nadzieję, że będzie grzeczna i nie rozłoży szkolenia na łopatki :rofl2: boję się hihihihi
 
Do góry