reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam po dluuuugiej przerwie!!!

Dawno nie zagladalam i nie wiem znowu co u kogo slychac. Mam jednak nadzieje, ze wszystko ok, dzieciaczki zdrowe a "podwojne" mamuski maja sie dobrze!:tak:
U nas wszystko ok, Ella zdrowa, rosnie i rozrabia czyli wszystko w normie!
Ja czuje sie dobrze, nawet lepiej niz z Ella wiec nie moge narzekac. Jedyna dolegliwoscia jest napadajace mnie od czasu do czasu swedzenie calego ciala, ktore doprowadza mnie do szalu i drapie sie az mam siniaki:szok: Na szczescie obecnie jest lepiej i moge przynajmniej spac!

Pozdrawiam wszystkich z calych sil!!! Ella sle buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow:-):-):-);-)
 
reklama
Witam po dluuuugiej przerwie!!!

Dawno nie zagladalam i nie wiem znowu co u kogo slychac. Mam jednak nadzieje, ze wszystko ok, dzieciaczki zdrowe a "podwojne" mamuski maja sie dobrze!:tak:
U nas wszystko ok, Ella zdrowa, rosnie i rozrabia czyli wszystko w normie!
Ja czuje sie dobrze, nawet lepiej niz z Ella wiec nie moge narzekac. Jedyna dolegliwoscia jest napadajace mnie od czasu do czasu swedzenie calego ciala, ktore doprowadza mnie do szalu i drapie sie az mam siniaki:szok: Na szczescie obecnie jest lepiej i moge przynajmniej spac!

Pozdrawiam wszystkich z calych sil!!! Ella sle buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow:-):-):-);-)


EMCIA Bidulko nie drap się tak strasznie. Chyba, że chcesz wydrapać jakiś samochód w zdrapce :tak::-):-):-)
 
Kasia, wszystkie badania juz robilam, te na watrobe 2 razy. Wszystko ok. Na razie sie poprawilo i zero "swedziawki"!!! Ufff!!!!! Troche sie wymeczylam ale na razie spokoj. Kupilam takie specjalne mydlo i chyba pomoglo:tak:
Buziaki!
 
witam witam
ja znów tylko na chwileczkę bo netu nadal brak :-( jak ten czas zasuwa jak patrze na wasze suwaczki podwójne mamusie to porostu szokkkkkk
życzę powodzenia i szybkich porodów

u nas Kuba też będzie przedszkolakiem od września - no zobaczymy jak to będzie narazie jest chętny tylko problem jedzeniowy do rozwiązania nam zostaje -tylko jak to zrobic ? mój kochany niejadek

Ala jest spokojna i zawsze uśmiechnięta - no prawie zawsze ;-)
Slemy buziaczki
 
Witajcie kochane marcoweczki. Nie bylo mnie chyba z pol roku na BB . Aqua, gratulacje coreczki, Pytia, Emcia ostatnio jak zagladalam na bb dopiero robilyscie testy a tu juz koniec. Nie martwcie sie, dacie sobie rade z dwojka.:-) Z tego co pamietam takze Koga spodziewa sie malenstwa.

U nas same zmiany. Najpierw przeprowadzka do NH, potem kupilismy dom, dwa miesiace spedzialam z dziecmi w PL. Po powrocie Patryk nam dosc powaznie zachorowal ale juz jest ok. Teraz na przemian albo jedno albo drugie zasmarkane chodzi. W nowym domu komputer mam daleko od naszego pokoju dziennego i kuchni wiec na necie rzadko bywam. Dzieci dokazuja, Julia jest w koszmarnym okresie, wszytsko sciaga ze stolu, kazda szafke otwiera, wklada rece do sedesu,nie slucha sie, nasladuje Patryka we wszystkim, oststnio podsuwa sobie krzeslo do zlewu i mzywa naczynia. Nie moge za nia nadarzyc. W dodatku wyrywa Patrykowi zabawki, bija sie , Julia gryzie.:rofl2: Na szczescie w dzien drzemia o tej samej porze, wiec mam 2 h odpoczyku od tego wariatkowa.

W PL byloby super gdyby nie sprzeczka z moja tesciowa o ktorej zawze mialam dobre zdanie a tu wylazlo szydlo z wora i okazalosie jaka to falszywa wiedzma.:crazy:

Zapisalismy Patryka do przedszkola od czerwaca, mam nadzieje ze do tego czasu rozstanie sie z pielucha bo jak na razie to troche z tym ciezko. Czesto wola jak juz nasika w pieluche, za to w miesjcach publicznych uwielbia sikac na sedes:rofl2: Z mowa zaczal robic postepy, od jakis 3 tyg sklada juz po dwa wyrazy, wiec mysle ze wkrotce na dobre sie rozgada.
 
Ostatnia edycja:
zjawia sie cora marnotrawna po przrejsciach.......
tesknilam teraz bede bywac bo nawet nie wiem co u was i waszych dzieciaczkow ktora z was brzuszkowa-ide troszke ponadrabiac zaleglosci by sie wkrecic z powrotem
 
Sylwia, super, że jesteś!!! Ciekawe co Cię tak ruszyło ;-) W albumie rodzinnym tak, gdzie są zdjęcia jest wątek "Pogaduchy" - zamknięty dla innych, tam głównie rozmawiamy.
Ja tez muszę ponadrabiać, bo z tydzień mnie nie było... ehhh zawirowania szkolno-pracowe...
 
reklama
Cześć dziewczyny,
pewnie mnie nie pamiętacie, już dawno tu nie pisałam. Wątki otwarte jak widzę umarły, pewnie pogaduchy są na zamkniętym :-)
Piszę do was, bo mam problem i jestem ciekawa waszych doświadczeń. Otóż mój Staś zaczął kłamać. Może to zbyt mocne słowo, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu, to już nie jest zmyślanie czy ubarwianie. Zapewne popełniłam gdzieś błąd wychowawczy i chciałabym go teraz naprawić. Poradźcie proszę jak to zrobić. Będę wdzięczna za wszelkie rady.
 
Do góry