reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

mam termin na 8 marca...byłam juz u gin.i miałam robione USG...jestem w szóstym albo juz w siódmym tyg...:)pozdrawiam.pa!
 
reklama
Gratulacje, Monika! Aż ci zazdroszczę tego USG, na dopiero za dwa tygodnie. Serducho słyszałaś? Piszesz szósty albo siódmy tydzień, to tak jak ja, więc pójdziemy razem łeb w łeb, fajnie!

A ja jakoś dziś kiepsko się czuję, coś mi słabo i sennie...
 
witajcie dziewczynki!nie bylo mnie przez pare dni w domku, a tu prosze, powstało marcowe formu:)co za zmiany:)
ja mam termin na 6 marca:)
buziaczki dla wszystkich:**
 
witaj pauletta,zaczyna nas byc wiecej,to dobrze, dziewczynki z terminem na luty juz zaczely sie martwic,ze nas
tak malo.
pozdroweczka j.
 
reklama
hehe, napwno będzie nas coraz wiecej:)przynajmniej mam taką nadzieję:)narazie udzielam się jeszcze u lutowych mamusiek, bo tak jakoś mi się tam spodobało:)ale mam nadzieję, że tutaj będzie równie ffajnie:)
buziaczki:**
 
Do góry