reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
heh napewno:)juz niedlugo się rozkręcimy i mam nadzieję, że będzie nas tutaj coraz więcej:)

a tak odboegająć od tematu to byyscie już na usg??ja ide za 2 tygodnie, narazie kilka dni spedzilam w szpitalu:(anemia, ale juz jest lepiej:)
a Wy jak znosiecie poczatki ciazy??

buziaczki:**
 
felqua pisze:
a jak obliczacie sobie termin? Bo ja wedlug zasady minus 3 miesiace od terminu ostatniej @ , plus 1 rok i plus 7 dni.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN!!!!!!!!
A do ginekologa chyba dopiero za kilka tygodni bo za kilka dni wyjezdzam za granice... :-[

termin patrzylam według tabelki z ksiązki ale wychodzi dokladnie tak samo według tej zasady co napisalas :)
 
Pauletta pisze:
heh napewno:)juz niedlugo się rozkręcimy i mam nadzieję, że będzie nas tutaj coraz więcej:)

a tak odboegająć od tematu to byyscie już na usg??ja ide za 2 tygodnie, narazie kilka dni spedzilam w szpitalu:(anemia, ale juz jest lepiej:)
a Wy jak znosiecie poczatki ciazy??

buziaczki:**

Ja czuję się świetnie, zadnych mdłości i mam nadzieje ze juz tak zostanie, a moze mdłości są pozniej?? hmm ....
 
Mnie ostatnio nawet piersi nie bolą specjalnie. Żadnych mdłości ani wymiotów. Wczoraj było mi trochę słabo, ale nie wiem, czy to od ciąży, czy raczej od pogody, bo było niemiłosiernie duszno.
A, i wczoraj dopadł mnie pierwszy ciążowy "humorek". Byłam od rana wściekła jak nie wiem co, bez powodu. A mężuś to się tylko śmiał!
 
moj maz uwielbia gdy jestem w ciazy, jestem wtedy wg niego bardzo ukladna i spokojna,moze to i prawda.
jatez nie mam ani mdlosci,nie wymiotuje ogolnie dobrze,mam tylko wstrecik do niektorych potraw,na sama
mysl np o kurczaku zoladek mi sie przewraca.
to spostrzezenia z ostatniego tygodnia ;)
j.
 
A mi apetyt póki co dopisuje. Konia z kopytami bym zjadła. Ledwie kończę śniadanie, a już myślę o obiedzie! :D
 
tez bym tak chciala, ja poki co mam wstret do jedzenia. na widok moich dotychczasowych ulubionych potraw wszystko mi sie unosi:(ale takie juz uroki ciazy, mam tylko nadzieje, ze to sie zmieni!!przy poprzednej ciazy nie mialam czegos takiego, a tu prosze niespodiznka...no i jeszcze te mdłości..:(ciezkie zycie..

trzymajcie sie cieplutko:)
 
Moniko, co się z tobą dzieje, że się nie odzywasz? Mam nadzieję, że tylko nie masz czasu i że to nic złego. Martwię się.
 
reklama
1. joanna30 - 2 lutego
2. Żona - 14 lutego
3. pytia - 1 marca
4. agacia - 1 marca
5. wodniczka - 1 marca
6. Karolinqa - 1 marca
7. Weagma - 1 marca
8. ewik - 1 marca
9. Ori noko - 1 marca
10. bacha27 - 1 marca
12. jus20sto - 2 marca
13. Mama Boo - 3 marca
14. teklus78 - 4 marca
15. agao - 4 marca
16. kelewap - 5 marca
17. suszi - 5 marca
18. benita 29 - 5 marca
19. kasiekk - 5 marca
20. benia - 6 marca
21.aśka76 - 7 marca
22. aniam -  7 marca
23. ewcia001 - 8 marca
24. monika pk - 8 marca
25. antos - 8 marca
26. MamaMaxa - 8 marca
27. kasiula matula - 8 marca
28. Hornetka - 10 marca
29. AgulaP - 10 marca
30. Bajka - 10 marca
31. Marcysia - 10 marca
32. Anik - 11 marca 
33. asiabeti - 13 marca
34. osa - 13 marca
35. katiNJ - 14 marca
36. sylwia 532 - 14 marca
37. Maggusia - 14 marca
38. azik - 15 marca
39. bajla - 15 marca
40. Ivka76 - 15 marca
41. agneska - 16 marca
42. luna25 - 16 marca
43. maga 86 - 16 marca
44. Jaguś - 17 marca
45. a pynia - 18 marca
46. MagdalenaB - 19 marca
47. asioczek - 19 marca
48. felqua - 20 marca
49. Kaśka74 - 20 marca
50. asia75 - 21 marca
51. darma - 22 marca
52. monika.g - 22 marca
53. KingaP - 24 marca
54. Madzik23 - 26 marca
55. kangurzyca - 26 marca
56. AniaM - 28 marca
57. Osinka - 28 marca
58. koga - 28 marca
59. Nastka - 30 marca
60. szczęśliwa - 30 marca
61. agacinka - 31 marca
62. ara - 31 marca
63. kasianka - 31 marca
64. agawa1 - 31 marca


 
Do góry