reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek gratulacyjny dla świeżo upieczonych sierpiowych mam ! :)

basia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2013
Postów
3 237
Miasto
Bytom
Dziewczyny zakładam wątek, w którym każda z nas będzie mogła pogratulować nowym sierpniowym mamusiom przyjścia na świat ich pociechy :)


bobo.jpg
 

Załączniki

  • bobo.jpg
    bobo.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 271
Ostatnia edycja:
reklama
Jak wiadomo, wczoraj przyszło na świat pierwsze sierpniowe dziecko :)
Eweli85, urodziła ślicznego synka :)
Mimo, iż Eweli udziela się na forum zamkniętym to być może zajrzy do nas na chwilkę:) także ogromne gratulacje i dużo zdrówka dla Was obojga !!.
 
Oczywiście gratulacje dla Eweli85!

Basia a może stworzyć jakąś tabelkę?
 
Eweli85 - serdecznie gratuluję Synka ! ;) I życzę zdrówka dla maleństwa i szybkiego powrotu do siebie po porodzie ;)
 
Kolejne gratulacje dla naszych sierpniowych mam !

All me, IzaV, Zenia.mi
gratuluje !!! :-) teraz czekamy na fotki waszych maluszków !! :-)
 
Gratulacje dla mamuś!! Super, że wszystko tak dobrze poszło :)
 
Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla All me, Izy i Zeni , Oby wam się dzieciaczki chowały zdrowo i szczęśliwie
!!!!!!
 
reklama
Do góry