reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

a ja spagetti a własciwie makaron z sosem pomidorowym i kiełbaskami - bo takie danie moje dziecie uwielbia :-)
 
reklama
U nas dziś schabowy z mizerią i ziemniaczkami a teraz robię dziecku placuszki z twarogiem, jogurtem i jabłkami:-) chyba tez się na jednego skuszę;-)
 
normalne placki jak z jabłkami tylko ja zawsze daję coś więcej, dokładnego przepisu nie podam bo na oko wszystkiego dodaję i to też zależy jaka ilość ma wyjść
mąka, jajko, mleko, jogurt mały, wszystko jedno jaki smak, jaki kto lubi, twaróg półtłusty albo chudy ale nie dużo, tak z 2, 3 łyżki, jabłko + banan np. (latem truskawki itd)
Mąkę, jajko i mleko mieszamy do gładkiego ciasta musi być bardziej gęste niż na naleśniki dodajemy ciutkę soli i potem reszta,dodajemy obrane, pokrojone na małe kawałeczki jabłko, banana, twaróg rozdrabniamy widelcem, dorzucamy do ciasta i na koniec jogurt, wszystko mieszamy, jeśli będzie za rzadkie dodajemy mąkę i wsio, smażymy na maśle albo na oleju jak kto woli, z obu stron, później można posypać cukrem pudrem :-)
SMACZNEGO :-)
 
matylda ja mam dzis rybke, ziemniaczki i surowke z kapusty kiszonej. a co dziewczynki jeszcze pichca dzisiaj??? ja na sniadanie nie mialam pomyslu i zostalo na kanapkach z wedlina i pomidorem.


u mnie na obiad dziś to samo:-D:-D
Ale jak na razie to ryba się rozmraża a ja rozgrzewam się po spacerze z córcią;-):-)
 
;-)mniam te wasze sałatki narobiły mi apetytu i ta gyros to pewnie jutro wyprubuje :-) no ja to mialam o 1 w nocy zachcianke na barszcz ukrainski wiec dzis rano moj kochany poleciał po buraczki i na obiadek mam barszczyk no i dzis taka nowa zachcianka mnie naszla - fasolka szparagowa z masełkiem i bułką tarta:angry: nie wytrzymam pobiegne po mrozonki zaraz
 
reklama
a za mna chodza golabki w pomidorowym sosie. sama jeszcze nigdy nie robilam wiec chyba zloze zamowienie u mamy. dobrze ze niedaleko mieszka. a u mamy smakuje najlepiej
 
Do góry