reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

reklama
musze przetrzepac Wam watek-jakies swieze pomysly na obiady.... :-)

Ja dzis zrobilam kebaby wlasnej roboty-do teraz jestem napchana-a jakie dobre mi wyszly :-) brakowalo mi jeszcze tylko tureckiej"oranzady" ;-)
 
He he, a ja mam przepis na dobry kebab, kupujesz przyprawę Kebab Knorra i robisz wg przepisu z torebki.:-D:-D:-D Ja to robię nie w naleśniku tylko z frytami i moja rodzinka się zajada - nawet Weronika, której nigdy nic nie smakuje bierze wtedy dokładkę.:-D
 
a ja naleśniki takie z patelni ze świeżo roztopionymi dodatkami to czesto robie, robie tez napchane miesem mielonym i zapieczone w sosie beszamelowym- pyyycha :) ze mną ten problem ze "przepisy" wymyślam sama na bieżąco, albo przekształcam wedle mojego widzimisię i tym sposobem nigdy nie wychodzi mi tak samo :p
 
niestety nie :-(
mam kumpla, który "rozmnaża" czystą rasę, ale ja mieszkam póki co w bloku i nic poza jakimiś małymi pudlowatościami tu by się dobrze nie czuło. a szkoda.
w perspektywie mam zbudowanie sobie domku i posiadanie duuuużego ogrodu, więc wtedy.,...... hulaj dusza! :-)
 
a to jest coś, co zrobiłam na Wielkanoc. Mój mąż stwierdził, że chlebowo-obwarzankowe :dry: no ale przynajmniej wygląda :-D i nie jest mocno kaloryczne :tak:

20100328_001.jpg20100328.jpg

na dole się wcisnęły jeszcze takie półksiężyce z jabłuszkiem i nie wiem jak je usunąć, więc niech też się pokażą :-)
 

Załączniki

  • 20100331_001.jpg
    20100331_001.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 130
reklama
prosze nie wspominajcie nic o kebabie, bo ja w tej ciązy to cały czas bym kebab jadła:-D dobrze, że mój Turek już zamknięty, bo zaraz wysłałabym męża po małe-co-nieco:-D

W tym moim kebab barze juz mnie znają i nawet zniżkę dostałam, taki dobry klient ze mnie. a najlepsze jest, że ten bar jest naprzeciwko szpitala w którym będę rodzić i okna z porodówki wychodzą własnie na ta stronę. I juz sobie siebie wyobrażam między skurczami jak z utęsknieniem patrze na mój kebab:-D

niuni wygląda imponująco i smacznie
 
Do góry