reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek kulturalny

oj Musierowicz - swego czasu Jezycjadę znałam na pamięć...

ostatnio króluje u mnie Follett i Brown (chociaż ten pisze na jedno kopyto)
 
reklama
ktos tu wspominal o Weselu :-) dobry film ;-) a festiwal filmow w Cieszynie znany na cala Polske co tam ciekawego jeszcze bylo?? swego czasu bardzo czesto bywalam w kinie i ogladalam mase filmow, ale teraz to sie zmienilo szczegolnie ze moj Jacus woli filmy na komputerku ogladac, bardzo lubie filmy Tarantino, choc dosc brutalne, Jarmuscha, Greenawaya ech duzo by wymieniac  ::)  ;D  :laugh:
 
Pytia - fakt, "Jasminum" to fajny film; ja ogólnie lubię filmy Kolskiego
Ciekawe są jeszcze "Jabłka Adama" - na tym byłam z Krzymkiem ;D; oglądaliśmy razem jeszcze kilka filmów ale nic godnego polecenia ::)
 
Pytio- a podaj jakies tytuly ciekawych ksiazek z wspolczesnej prozy polskiej-bo ja jakos lapie zawsze za zagranicznych autorow,a w koncu chcialabym wziac sie tez za proze rodzima
 
Wlasnie czytam "Czastki elementarne" (autora nie pamietam, a ksiazka zostala przy lozeczku spiacej akurat Oli wiec teraz nie sprawdze), ale nie wiem czy to polecac, bo mnie strasznie zdolowala :(
 
ja dziś skończyłam "Morderstwo odbędzie się..."Agathy Cristie, wcześniej był "Salimar klaun"Salmana Rushdie - ciekawa książka choć na początku trochę "zakręcona";"Bez mojej zgody" i "Świadectwo prawdy" Jodi Picoult też mogę polecić

"Kodeksu drogowego"jako nowości wydawniczej nie polecam, choć mój instruktor nakazał przeczytać minimum dwa razy ;D

z czystym sumieniem polecić wam mogę również książki Siergieja Łukjanienki (rosyjska fantastyka) oraz moją ukochaną "Annę Kareninę"Tołstoja

Felqua - Terakowska fajnie pisze...
 
o prosze fajny wątek my dosc duzo ogladamy filmow na dvd oglądałam,, zakonnice'' mamoboo fajny film ogolnie niby lubie horrorki ale tak sie potem boje ze zastanawiam sie czy warto ;D
ogladalam tez super film,, czlowiek w ogniu'' boski o ochroniazu malej dziewczynki rycze na nim jak szalona
uwielbiam tez serial na tvn ,,życie na fali ''wlasnie dzis skonczyla sie tragicznie druga seria
]
a poza telewizorem lubie poczytac ostatnio przeczytałam ,,nigdy w życiu'' ,,serce na temblaku '' i ,,ja wam pokaze'' troszke roznia sie od filmow ale super sie czyta jednym tchem jak malenstwo spi ;)
 
Amatorkom niesztampowego humoru polecam filmy Woody'ego Allena. Dla mnie niezastąpione.Co do literatury, jestem zaniedbana wiec nie będe polecać jakichś staroci wydawniczych (no chyba, że moją ulubioną "pozycję" - Mistrz i Małgorzata). Niestety u mnie wciąż, na okrągło i do znudzenia "na tapecie" literatura fachowa. Na czytanie innych książek nie pozwala mi całodobowa opieka nad Glusiem :D
 
felqua pisze:
Pytio- a podaj jakies tytuly ciekawych ksiazek z wspolczesnej prozy polskiej-bo ja jakos lapie zawsze za zagranicznych autorow,a w koncu chcialabym wziac sie tez za proze rodzima

Moją ukochaną autorką jest Olga Tokarczuk ("Prawiek i inne czasy", "Dom dzienny dom nocny", "Gra na wielu bębenkach"). Świetnie pisze też Stefan Chwin ("Hanemann", "Esther", "Złoty pelikan") i Paweł Huelle ("Weiser Dawidek", "Opowiadania na czas przeprowadzki"). A dla ciebie zwłaszcza felqua (jako że jesteś "z tela", czyli ze Śląska Cieszyńskiego) polecam gorąco Jerzego Pilcha (Wiślanin rodem) "Inne rozkosze". Uśmiejesz się do łez!
 
reklama
gorąco polecam film Match Point Woody'ego Allena - oglądałam w sobotę i jeszcze jestem pod wrażeniem (pierwszy film od kilku miesięcy, na którym nie zasnęłam ;D) - współczesna Zbrodnia i kara - rewelacja
 
Do góry