reklama

Wątek: lekarz zasługujący na wielkie uznanie WOLSZTYN Wielkopolska!!!!!!i ogolni

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Pauli25, 19 Maj 2006.

1. Pauli25

Pauli25 Styczniowe mamy'06

Polecam Panią Kaplenko.Sympatyczna,miła babka.Zna sie na tm co robi.--------------------------------------------------------------------------------

Ostatnia edycja: 18 Marzec 2011
  2. Lilka

Lilka Moderator

ja tak jak Paulinka chodziłam do dr Kaplenko i..........moge ją zachwalac po niebiosa

cudowny lekarz-czlowiek
    mogłam liczyc na jej pomoc chocby w tym ze mogłam do niej dzwonic o kazdej porze dnia i nocy :)

duzo przelezałam w szpitalu i bardzo sie mna opiekowala

jest naprawde swietnym fachowcem

polecam serdecznie :) ;)

3. reklama
  4. ewelincia

ewelincia Fanka BB :)

JA nie chodzilam do dr Kaplenko ale mialam z Nia stycznosc bardzo mila kobieta ja chodzilam do dr Makowskiego tez jestem bardzo zadowolona bradzo fajny lekarz :tak: :tak: :tak:

5. pączuś

pączuś Początkująca w BB

Witam.Znam wszystkich lekarzy z oddzialu ginekologiczno-polozniczego w Wolsztynie.Jesli moge polecic kobiecie lekarza ,to tylko jednego...jest przedewszystkim CZLOWIEKIEM ......spokojny,opanowany,lekarz z powolania.Moge zawsze na niego liczyc,o kazdej porze dnia.Jest swietnym ginekologiem.MOJ LEKARZ TO PAN DOKTOR MACIEJ MAKOWSKI....

6. anulka80

anulka80 Początkująca

Witajcie dziewczyny,
    ja również wiele zawdzięczam Pani dr Irinie Kaplenko, prowadziła moja ciążę od początku i osobiście odbierała mój poród w szpitalu w Wolsztynie. To naprawdę bardzo ciepła, wyrozumiała i niezwykle oddana osoba. Oboje z mężem zawdzięczamy jej nasz największy skarb-naszą córeczkę Jagodę która ma już 3 tygodnie.:-)
    Jeśli Bóg da nam kolejną szansę, to bez chwili wahania ponownie wybiorę dr Kaplenko dla naszych kolejnych pociech. Nie znam drugiego tak ludzkiego lekarza jak Pani doktor.

7. nika76

nika76 Zaciekawiona BB

Witam!
    Bardzo polecam ordynatora oddzialu gin.-polozniczego w Wolsztynie dr Wyrzykowskiego!!!To naprawde wspanialy czlowiek!dobry fachowiec,empatyczny,mily i kulturalny.Trafilam do Niego po raz pierwszy w 32t.c.Okazal zrozumienie,bez problemu przejąl dalsze prowadzenie ciązy.Na oddziale lezalam prawie miesiąc.Przez caly pobyt otoczona bylam troskliwą opieką dr Wyrzykowskiego oraz pozostalych lekarzy i pielęgniarek.Panuje tam mila atmosfera,kompetencja i zyczliwosc wszystkich pracownikow oddzialu!Polecam!!!:-):-):-)

8. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

Dr.kaplenko to aniol ja rodzilam z nia i cala ciaze mi prowadzila POLECAM wspaniala kobieta

9. damian_15

damian_15 Początkująca w BB

dr Irinie Kaplenko jest naprawde godna polecenia

10. reklama
  11. Sylwucha_2005

Sylwucha_2005 Początkująca w BB

A co sądzicie o Dr Hawełko, wizyty na NFZ??

12. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

bardzo dobry jest też dr Bruszewski (Poznań)

Poleć forum