reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek: lekarz zasługujący na wielkie uznanie WOLSZTYN Wielkopolska!!!!!!i ogolni

Pauli25

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Polecam Panią Kaplenko.Sympatyczna,miła babka.Zna sie na tm co robi.--------------------------------------------------------------------------------

Ostatnia edycja:
reklama

Lilka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja tak jak Paulinka chodziłam do dr Kaplenko i..........moge ją zachwalac po niebiosa

cudowny lekarz-czlowiek
mogłam liczyc na jej pomoc chocby w tym ze mogłam do niej dzwonic o kazdej porze dnia i nocy :)

duzo przelezałam w szpitalu i bardzo sie mna opiekowala

jest naprawde swietnym fachowcem

polecam serdecznie :) ;)

ewelincia

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
JA nie chodzilam do dr Kaplenko ale mialam z Nia stycznosc bardzo mila kobieta ja chodzilam do dr Makowskiego tez jestem bardzo zadowolona bradzo fajny lekarz :tak: :tak: :tak:

Rozwiązania
0
Witam.Znam wszystkich lekarzy z oddzialu ginekologiczno-polozniczego w Wolsztynie.Jesli moge polecic kobiecie lekarza ,to tylko jednego...jest przedewszystkim CZLOWIEKIEM ......spokojny,opanowany,lekarz z powolania.Moge zawsze na niego liczyc,o kazdej porze dnia.Jest swietnym ginekologiem.MOJ LEKARZ TO PAN DOKTOR MACIEJ MAKOWSKI....

anulka80

Początkująca
Miasto
Wolsztyn
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny,
ja również wiele zawdzięczam Pani dr Irinie Kaplenko, prowadziła moja ciążę od początku i osobiście odbierała mój poród w szpitalu w Wolsztynie. To naprawdę bardzo ciepła, wyrozumiała i niezwykle oddana osoba. Oboje z mężem zawdzięczamy jej nasz największy skarb-naszą córeczkę Jagodę która ma już 3 tygodnie.:-)
Jeśli Bóg da nam kolejną szansę, to bez chwili wahania ponownie wybiorę dr Kaplenko dla naszych kolejnych pociech. Nie znam drugiego tak ludzkiego lekarza jak Pani doktor.

Rozwiązania
0
Witam!
Bardzo polecam ordynatora oddzialu gin.-polozniczego w Wolsztynie dr Wyrzykowskiego!!!To naprawde wspanialy czlowiek!dobry fachowiec,empatyczny,mily i kulturalny.Trafilam do Niego po raz pierwszy w 32t.c.Okazal zrozumienie,bez problemu przejąl dalsze prowadzenie ciązy.Na oddziale lezalam prawie miesiąc.Przez caly pobyt otoczona bylam troskliwą opieką dr Wyrzykowskiego oraz pozostalych lekarzy i pielęgniarek.Panuje tam mila atmosfera,kompetencja i zyczliwosc wszystkich pracownikow oddzialu!Polecam!!!:-):-):-)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry