reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek: lekarz zasługujący na wielkie uznanie WOLSZTYN Wielkopolska!!!!!!i ogolni

Pauli25

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2006
Postów
1 091
Polecam Panią Kaplenko.Sympatyczna,miła babka.Zna sie na tm co robi.--------------------------------------------------------------------------------
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tak jak Paulinka chodziłam do dr Kaplenko i..........moge ją zachwalac po niebiosa

cudowny lekarz-czlowiek
mogłam liczyc na jej pomoc chocby w tym ze mogłam do niej dzwonic o kazdej porze dnia i nocy :)

duzo przelezałam w szpitalu i bardzo sie mna opiekowala

jest naprawde swietnym fachowcem

polecam serdecznie :) ;)
 
JA nie chodzilam do dr Kaplenko ale mialam z Nia stycznosc bardzo mila kobieta ja chodzilam do dr Makowskiego tez jestem bardzo zadowolona bradzo fajny lekarz :tak: :tak: :tak:
 
Witam.Znam wszystkich lekarzy z oddzialu ginekologiczno-polozniczego w Wolsztynie.Jesli moge polecic kobiecie lekarza ,to tylko jednego...jest przedewszystkim CZLOWIEKIEM ......spokojny,opanowany,lekarz z powolania.Moge zawsze na niego liczyc,o kazdej porze dnia.Jest swietnym ginekologiem.MOJ LEKARZ TO PAN DOKTOR MACIEJ MAKOWSKI....
 
Witajcie dziewczyny,
ja również wiele zawdzięczam Pani dr Irinie Kaplenko, prowadziła moja ciążę od początku i osobiście odbierała mój poród w szpitalu w Wolsztynie. To naprawdę bardzo ciepła, wyrozumiała i niezwykle oddana osoba. Oboje z mężem zawdzięczamy jej nasz największy skarb-naszą córeczkę Jagodę która ma już 3 tygodnie.:-)
Jeśli Bóg da nam kolejną szansę, to bez chwili wahania ponownie wybiorę dr Kaplenko dla naszych kolejnych pociech. Nie znam drugiego tak ludzkiego lekarza jak Pani doktor.
 
Witam!
Bardzo polecam ordynatora oddzialu gin.-polozniczego w Wolsztynie dr Wyrzykowskiego!!!To naprawde wspanialy czlowiek!dobry fachowiec,empatyczny,mily i kulturalny.Trafilam do Niego po raz pierwszy w 32t.c.Okazal zrozumienie,bez problemu przejąl dalsze prowadzenie ciązy.Na oddziale lezalam prawie miesiąc.Przez caly pobyt otoczona bylam troskliwą opieką dr Wyrzykowskiego oraz pozostalych lekarzy i pielęgniarek.Panuje tam mila atmosfera,kompetencja i zyczliwosc wszystkich pracownikow oddzialu!Polecam!!!:-):-):-)
 
reklama
Do góry