reklama

Wątek moderatorski

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez maćku, 2 Styczeń 2012.

1. maćku

maćku Fanka BB :)

Dziewczyny jako prawa ręka naszego dotychczasowego moderatora proponuję, aby wszystkie pomysły odnośnie wyglądu naszego forum, czyli np. usuwanie zbędnych tematów, łączenie czy dodawanie nowych, pisać tutaj. Będziemy dyskutować i wspólnie podejmować decyzje. :tak:

2. polaa

polaa Mamusia Kubusia&Wojtusia

Ja nie jestem za tym aby każdy temat, w ktorym mało piszemy lub w ogole usuwać od razu:no: To jest pamiątka i kiedys fajnie bedzie poczytać:tak: Nie obejrzymy się kiedy bedzie watek np. "czas na nocniczek":-D ale milo bedzie wspomniec moze wtedy jak to nad imionami sie zastanawialysmy itp ;-) wiadomo, skoro zdjec tutaj nie dodajemy to je mozna usunąć:tak: ankiete no bo ona nam nie bedzie potrzebna i nie bedzie co wspominac ale z reszta bym sie na razie wstrzymalam, beda dochodzic nowe watki ale te moga przeciez tez zostac, wszedzie tak jest ale zrobicie jak bedzie uwazac :)

3. reklama
  4. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Ankieta dotycząca wątku zamkniętego - usunięta :-)

5. blond_20

blond_20 Czarownica

ja tezmysle zeby ankiete wywalic juz bo juz wszystko wiadomo i reszte narazie zostawic. jak urodzimy to te wszystkie watki ida do archiwum i beda osobno sobie u gory wisiec:)chodzi chyba bardziej o to zeby usuwac a najlepiej wcalenie zakladac watkow typu: co mam zjesc na obiad czy jaka pogoda u wasbo to jest bez sensu. albo przyzakladaniu nowych watkow pisac propozycje takiego watku i jak bedziemy chcialy to zakladac:)jeszcze takiego balaganu tu nie ma ale powoli beda wpadac do nas nowe osoby ktore zaczynaja zycie na forum i zakladac nowe watki bez pytania tak jak dzisiaj bo nie znaja jeszcze tutejszych obyczajow co jest zrozumiale oczywiscie ale oby jak najmniej:)

6. maćku

maćku Fanka BB :)

No a temat o wątku zamkniętym? I z fotkami?

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Temat o zamkniętym też mogę usunąć

8. polaa

A może ktos bedzie chcial wrzucic jeszcze fotkę? Nie wszystkie od razu bedą na zamkniętym i może wrzuca cos na otwarty, chocby nowe dziewczyny...sama nie wiem...
    blond ma racje:tak: Jestem tego samego zdania, nie zakladajmy tylko niepotrzebnych watkow a bedzie dobrze:tak: reszta bedzie kiedys w archiwum, bezsensu je usuwać.

9. buziak

buziak Fanka BB :)

ja fotki i głosowanie bym wywaliła!
    do czego mozna miec sentyment to mozna ale nie do zdjec których nikt nie wkleja a wątek wisi... przeciez jezeli ktos uzna, ze jednak ma tu chec wklejac zdjecia w co wątpie to sie załozy;-)

10. reklama
  11. polaa

To róbcie jak chcecie, wyrazilam tylko swoje zdanie:tak:
    Myslalam, ze się jeszcze może przydać.
    Glosowanie nikomu do niczego niepotrzebne.

12. josie

josie Fanka BB :)

edit: faktycznie, forumowczki moga chciec wrzucac gdzies fotki

Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2012

Poleć forum