reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek moderatorski

maćku

Moderatorka
Dołączył(a)
6 Październik 2009
Postów
5 546
Miasto
wlkp
Dziewczyny jako prawa ręka naszego dotychczasowego moderatora proponuję, aby wszystkie pomysły odnośnie wyglądu naszego forum, czyli np. usuwanie zbędnych tematów, łączenie czy dodawanie nowych, pisać tutaj. Będziemy dyskutować i wspólnie podejmować decyzje. :tak:
 
reklama
Ja nie jestem za tym aby każdy temat, w ktorym mało piszemy lub w ogole usuwać od razu:no: To jest pamiątka i kiedys fajnie bedzie poczytać:tak: Nie obejrzymy się kiedy bedzie watek np. "czas na nocniczek":-D ale milo bedzie wspomniec moze wtedy jak to nad imionami sie zastanawialysmy itp ;-) wiadomo, skoro zdjec tutaj nie dodajemy to je mozna usunąć:tak: ankiete no bo ona nam nie bedzie potrzebna i nie bedzie co wspominac ale z reszta bym sie na razie wstrzymalam, beda dochodzic nowe watki ale te moga przeciez tez zostac, wszedzie tak jest ale zrobicie jak bedzie uwazac :)
 
ja tezmysle zeby ankiete wywalic juz bo juz wszystko wiadomo i reszte narazie zostawic. jak urodzimy to te wszystkie watki ida do archiwum i beda osobno sobie u gory wisiec:)chodzi chyba bardziej o to zeby usuwac a najlepiej wcalenie zakladac watkow typu: co mam zjesc na obiad czy jaka pogoda u wasbo to jest bez sensu. albo przyzakladaniu nowych watkow pisac propozycje takiego watku i jak bedziemy chcialy to zakladac:)jeszcze takiego balaganu tu nie ma ale powoli beda wpadac do nas nowe osoby ktore zaczynaja zycie na forum i zakladac nowe watki bez pytania tak jak dzisiaj bo nie znaja jeszcze tutejszych obyczajow co jest zrozumiale oczywiscie ale oby jak najmniej:)
 
A może ktos bedzie chcial wrzucic jeszcze fotkę? Nie wszystkie od razu bedą na zamkniętym i może wrzuca cos na otwarty, chocby nowe dziewczyny...sama nie wiem...
blond ma racje:tak: Jestem tego samego zdania, nie zakladajmy tylko niepotrzebnych watkow a bedzie dobrze:tak: reszta bedzie kiedys w archiwum, bezsensu je usuwać.
 
ja fotki i głosowanie bym wywaliła!
do czego mozna miec sentyment to mozna ale nie do zdjec których nikt nie wkleja a wątek wisi... przeciez jezeli ktos uzna, ze jednak ma tu chec wklejac zdjecia w co wątpie to sie załozy;-)
 
To róbcie jak chcecie, wyrazilam tylko swoje zdanie:tak:
Myslalam, ze się jeszcze może przydać.
Glosowanie nikomu do niczego niepotrzebne.
 
reklama
Do góry