reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek organizacyjno-techniczny

ivi ja bym ci z checia pomogla troszke czasu mam ale ja sie kompletnie natym nieznam niewiem co jak po co na co dlaczego :(chyba ze sie podszkole troszke wiec wtedy ci pomoge najlepiej do pomocy moim zdaniem jest ktos kto siedzi duzo w domku ma czas i sie natym zna ja niestety duzo czasu spedzam w internecie jakies tam programy mam opanowane ale niestety z forum niemialam nigdy do czynienia wsesie bylam na innym forum lipcowki 2007 ale tam niebylo moderatora wszytsko bylo w jedym watku troszke balaganu bylo ale sie dogadywalysmy :) takze naprawde z checia bym pomogla ale sie nieznam :( co do listy zamknietych i glosowania wiec jestem za nikt nam niebedzie sie wtrynial pisal bezsensownie nie na temat :) zdiecia faktycznie mozna z neta sciagnac jest ich mnostwo nieraz patrze na zdiecia wiec jest naprawde tego bardzo duzooo
 
reklama
forum zamknięte to nie jest zła myśl , na pewno ochroni to nasze wypowiedzi na różne tematy :) ale szczerze nie mam zbytnio doświadczenia w tej dziedzinie, nie wiem od czego może zależeć nasza przynależność do grupy, uważam że ostrożności nigdy za wiele, ale nie każda z nas ma czas też na to by pisać tu cały czas i być tak aktywną, myślę że bardziej powinno się to o czym piszemy liczyć.
 
witam,mysle zeby zapraszac dziewczyny kotre sie co udzielaja na forum dosc czesto , ktore zagladaja do nas regularnie a nie okazjonalnie, i mysle zeby wlasnie w tym watku byly wklejane zdjecia naszych brzuszkow, usg czy nas samych bardziej bezpiecznijeszy jest taki watek i zdjecia sa tylko dla nas a nie dla wszystkich
 
cieszę się że jesteście za takim rozwiązaniem
poczekam jeszcze na wypowiedzenie się pozostałych mam, i wieczorem lub jutro z rana uruchomimy grupę zamkniętą :)
Ja jestem za wątkiem prywatnym jako wątkiem do dzielenia się zdjęciami oraz sprawami bardzo prywatnymi, bo na przykład na wątku otwartym nigdy nie ma pewności kto go czyta jako "gość"
 
Ja też jestem za tym, żeby stworzyć prywatny wątek ze zdjęciami, niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia jako forumowicz:) Uważam, podobnie jak anula_mm, że nie każda z nas ma czas i możliwość, by być bardzo aktywną na forum, dlatego bardziej powinna liczyć się wartość postów, niż ich częstotliwość.
Może każda chętna mama będzie zgłaszała do ivi chęć przystąpienia do wątku i sama ocenisz jako moderator czy udostępnisz tej osobie wątek czy nie, w końcu jesteś moderatorem i Ty decydujesz.
 
Jestem moderatorem ale za waszą zgodą i decyzją, i nie chciałabym decydować jak dyktator "kto może a kto nie".. Chciałabym żeby to była wspólna decyzja mam które wcześniej otrzymały taki dostęp. Zgadzacie się na takie rozwiązanie?
 
Ja póki co udzielałam się niewiele, wczesniej byłam aktywną cząstką marcówek 2009, tam też miałyśmy wątek zamknięty. Jest to fjana sprawa bo zapewnia bezpieczeństwo piszącym mamom. To też jakaś taka sfera prywatna do której dopuszczone są tylko osoby sobie znajome i w pewnym sensie bliskie. A już sam czas ciąży i oczekiwania na pewno nas do siebie zbliży:) Z doświadczenia wiem że poźniej aktywność wątku znacznie przenosi się na zamknięty bo tam po prostu bezpieczniej jest pisać:)

Jestem za zamkniętym:) A żeby nie zrzucać całej odpowiedzialnośći na IVI decyzja -kto tam będzie należeć -powinna być wspólna. Jakby co z określonych powodów zawsze można kogoś niechcanego stamtąd usunąć...
 
popieram wasze pomysły... na różnych forach pisałam, ale bardziej pod kątem szukania tam pomocy, a jak ją znalazłam to znikałam wiec nie wiem jak tone funkcjonują tak "od kuchni" Na tym forum na pewno pozostanę przez okres całej ciązy, później przeniesiemy ię gdzieś indziej, i będe szukac pomocy, bo to moja pierwsza dzidzia i na pewno będe miała ogrom pytań do mam bardziej doświadczonych. troche to forum już funkcjonuje więc trochę się już znamy więc myśle że zaproszenia ze względu na liczbę treściwych postów, było by ok. a nowe mamusie zapraszane by były po zatwierdzeniu tego przez te któe już do grupy zamknietej należa
 
Forum zamknięte to świetny pomysł - ja teraz na czerwcu 2008 piszę jedynie na zamknietym (tak jak większośc dziewczyn z czerwca).
Marzec jest jeszcze "świeży", ale na pewno pojawią się jakieś trolle, taki urok wirtualnego świata. I trzeba byc czujnym cały czas, nawet na zamkniętych wątkach - u nas były bodajże 2 przypadki trolli na zamkniętym i kilka dodatkowo na forum otwartym.
 
reklama
ivi ja również jestem za forum prywatnym. Będziemy miały pewność ze nikt obcy nie czyta naszych wypowiedzi i nie ogląda naszych maleństw.
Z chęcią bym Ci pomogła ale aż tak bardzo tego forum jeszcze nie ogarniam. A jeszcze na dodatek zepsuł mi się laptop i muszę korzystać z komputera męża.
 
Do góry