reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek organizacyjno-techniczny

Mirelka skoro masz czas czytać to możesz przy okazji skrobnąć parę słów :tak:
A poza tym aktywne uczestnictwo to też kwestia dyskusyjna ... I ja myśląc o aktywności nie mam na myśli kilkunastu postów dziennie ba nawet nie mam na myśli pisania codziennie . Chodzi m raczej o regularne odzywanie się na forum .

i tu błąd :) w moim wypadku łatwiej mi poprostu poczytać niż usiąść i pisać :)
tak już u mnie jest :)
 
reklama
mirelka - sądzę że każda ma takie chwile :) ale przecież nie czytasz tylko cichaczem tylk ojesteś tu i jakoś się odzywasz;)

czyli co, działamy?:) w ogóle to dziękuję za tak liczny odzew:)
 
działamy ;) chętnie pomogę gdyby cos ;) ale możecie opisac jak bedzie wyglądać "selekcja" do tego zamkniętego czatu?
 
Ostatnia edycja:
ajako zgadzam się z tobą, teraz nawet na naszym zamkniętym na wrześniówkach pojawiają się "gwiazdki", które były jak tworzyły się wrześniówki,potem zniknęły i po 3 latach wpadają zobaczyć co u nas....
 
kochane proszę o pomoc :) czasu jak na lekarstwo, ledwo mam w ciagu dnia parę chwil żeby przeczytać co piszecie.. Kto mi pomoże w moderowaniu i ogarnianiu listy marcóweczek?? :)
 
ivi nie ukrywam, że siedzę na necie większą cześc doby... co wcale mnie nie cieszy :(
Ale do rozwiązania juz z domu sie nie ruszam ( a i po zapewne też nie za szybko).
Od rana do poznej nocy jestem non-stop więc bez problemu :)
Może troszke bym zabiła tą przygnębiającą nudę..
 
nooo i pieknie Angel sie zglosila i problem z glowy!
Angel- brawo kobietko!! pomozesz ogarnac ivi i bedziesz miala dodatkowe zajecie na necie;-):-D

Kate-
wlasnie...ale zauwaz, ze jak aniam obiecala zrobic porzadek z dostepem do naszego wrzesniowego watku to kilka zagubionych kobietek przynajmniej sie odezwalo;-):-D i tak taka garsteczka nas tam zostala, naprawde kilka doslownie:-( a szkoda...
 
reklama
nooo i pieknie Angel sie zglosila i problem z glowy!
Angel- brawo kobietko!! pomozesz ogarnac ivi i bedziesz miala dodatkowe zajecie na necie;-):-D

Kate-
wlasnie...ale zauwaz, ze jak aniam obiecala zrobic porzadek z dostepem do naszego wrzesniowego watku to kilka zagubionych kobietek przynajmniej sie odezwalo;-):-D i tak taka garsteczka nas tam zostala, naprawde kilka doslownie:-( a szkoda...

Hehe narazie się tylko zgłosiłam a co ivi postanowi zobaczymy :))
Fakt faktem, zaglądam na forum i czekam na kazda nowa wiadomosc kilkadziesiat razy dziennie więc mogłby z tego chociaż jakiś pożytek byc ;))
 
Do góry