reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek organizacyjno-techniczny

reklama
Dziewczyny my też Was chcemy na zamkniętym , tylko że Ivi jako moderator miała się zajmować wpuszczaniem osób które już z nami regularnie piszą ( bo jak widzicie jest kilka które tylko się przedstawią napiszą dwa razy i na tym koniec ) ale chyba z braku czasu tego nie robi .
Dlatego proponowałam Ivi chyba nawet na tym wątku żeby wybrała drugiego moderatora.... i została nim Angel ona ma duuużo czasu i może się tym zając poobserwować kto z nami piszę już chwilkę i wysłać do niego zaproszenie . No ale z tego co wiem nie ma uprawnień . Mam nadzieję że jak tylko pojawi się IVI to tą sprawę rozwiąże i potem już będzie szło gładko :tak:
 
dziewczyny - został założony nowy wątek dot. wyboru wózków. Chcecie aby pozostał oddzielny czy łączymy go z tym zakupowym wątkiem?? Mnoży się nam tych tematów trochę dużo... Ale jak zdecydujecie tak zrobię:)
 
ja jestem za złączeniem ;-)
Ja bym była też za usunięciem wątku o ebadaniu i kobietach do filmu :-D
a także połączeniem samopoczucia mam i jak często chodzicie na wizyty z wątkiem o wizytach i USG
 
Ostatnia edycja:
A ja jestem za zostawieniem tego o wózkach, tam w zakupach jest sporo stron już a będzie coraz więcej ciężko będzie znaleźć post tylko o wózku, a np dla mnie to ciężki wybór bo zupełnie się na tym nie zna
Dlatego jeżeli Wam nie przeszkadza to proszę zostawcie ten o wózkach jako osobny wątek bo mi i pewnie większości pierworódkom on bardzo pomoże
Resztę wątków możecie łączyć ale ten bardzo bym chciała
 
reklama
Do góry