reklama

Wątek organizacyjny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez Bunny86, 31 Sierpień 2011.

1. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Tu będziemy razem uzgadniać wszystkie sprawy dotyczące naszego wątku.

Pierwsza sprawa do omówienia dotyczy regulaminu.
    Wydaje mi sie że powinien być w nim punkt o nie przeklinaniu (a jak już trzeba to zastępować literki *** ) . No i nie pisaniu postu pod postem tylko używaniu opcji edytuj.

Czekamy na dalsze propozycje.

2. Marcelina1984

Marcelina1984 Fanka BB :)

ja tam lubie przeklinac - jak trzeba! wiec smieszy mnie troche ten regulamin z gwiazdkami!
    :cool:

3. reklama
  4. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Wiesz Marcelinka ja też przeklinam jak szewc ale nie każdy używa takich wyrazów a co za tym idzie nie będzie mu sie podobało ich czytanie. Zresztą admin nie tolerują przeklinania i mogą wyciągnąć konsekwencje.

5. Marcelina1984

no dobra dobra juz sie nie odzywam :)))) spoko;-)

6. edytka78

edytka78 Fanka BB :)

Ja chcę aby forum było zablokowane dla niezalogowanych.

7. Marcelina1984

racja!!!:tak:

8. mycha79

mycha79 Ewa

Nie wiem czy jako nowa mogę się wtrącić ;) ale racja z tym, zdziwiłam się, że jako gość mogłam przeczytać posty na tym forum.

9. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

Napisałam do admina jak wygląda sprawa moderatora i czekam na odpowiedź czy mamy sobie wybrać czy jak, i wtedy te które zostaną moderatorami będą pisały do admina co dalej z tym wątkiem zamkniętym. Ale ja uważam ze trzeba do niego stworzyć jakiś regulamin bo niestety nie wszystkie będą mogły mieć do niego dostęp, bo wiadomo że wiele tylko się zapisze a później oleje forum. Więc jakoś z moderatorami wspólnie ustalimy zasady i na pewno będzie ok.A tak to do naszego pod forum każdy może zaglądać bez logowania takie zasady tego forum i nic nie poradzimy

10. reklama
  11. ATsonia

ATsonia Entuzjast(k)a

E tam, nie przesadzajmy z tym przeklinaniem, jak od czasu do czasu puści się jakąś "cholerę" to chyba nikt nie będzie się czuł obrażony-takie moje zdanie...

Ja jestem za tym, żeby jak najwięcej wprowadzić ograniczeń, w takim sensie, żeby każdy nie mógł sobie wejść i czytać od deski do deski tego co piszemy!

poza tym strasznie dużo wątków się zrobiło! ale tą sprawę trzeba obserować i potem wywalić, albo połączyć te które są do siebie podobne!

12. neferetete

neferetete Fanka BB :)

1. ***** ! ****owo ! Przekleństwa same się gwiadkują. Spróbujcie, całkiem przyjemne :)
    2. Chyba nie da rady! Przynajmniej oficjalnych kwietniówek nam w ten sposób nie ograniczą. Możemy jedynie założyć własny wątek zamknięty 'kwietniówki 2012 bis'
    3. Jak dla mnie to robota , dla nowo wybranych modów, w końcu za coś im placimy :p :p (taki żarcik :) )

Poleć forum