reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

Bunny86

mama Patryka i Dominika
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2011
Postów
1 439
Miasto
Wielkopolska
Tu będziemy razem uzgadniać wszystkie sprawy dotyczące naszego wątku.

Pierwsza sprawa do omówienia dotyczy regulaminu.
Wydaje mi sie że powinien być w nim punkt o nie przeklinaniu (a jak już trzeba to zastępować literki *** ) . No i nie pisaniu postu pod postem tylko używaniu opcji edytuj.

Czekamy na dalsze propozycje.
 
reklama
Wiesz Marcelinka ja też przeklinam jak szewc ale nie każdy używa takich wyrazów a co za tym idzie nie będzie mu sie podobało ich czytanie. Zresztą admin nie tolerują przeklinania i mogą wyciągnąć konsekwencje.
 
Napisałam do admina jak wygląda sprawa moderatora i czekam na odpowiedź czy mamy sobie wybrać czy jak, i wtedy te które zostaną moderatorami będą pisały do admina co dalej z tym wątkiem zamkniętym. Ale ja uważam ze trzeba do niego stworzyć jakiś regulamin bo niestety nie wszystkie będą mogły mieć do niego dostęp, bo wiadomo że wiele tylko się zapisze a później oleje forum. Więc jakoś z moderatorami wspólnie ustalimy zasady i na pewno będzie ok.A tak to do naszego pod forum każdy może zaglądać bez logowania takie zasady tego forum i nic nie poradzimy
 
E tam, nie przesadzajmy z tym przeklinaniem, jak od czasu do czasu puści się jakąś "cholerę" to chyba nikt nie będzie się czuł obrażony-takie moje zdanie...

Ja jestem za tym, żeby jak najwięcej wprowadzić ograniczeń, w takim sensie, żeby każdy nie mógł sobie wejść i czytać od deski do deski tego co piszemy!

poza tym strasznie dużo wątków się zrobiło! ale tą sprawę trzeba obserować i potem wywalić, albo połączyć te które są do siebie podobne!
 
reklama
E tam, nie przesadzajmy z tym przeklinaniem, jak od czasu do czasu puści się jakąś "cholerę" to chyba nikt nie będzie się czuł obrażony-takie moje zdanie...
Ja jestem za tym, żeby jak najwięcej wprowadzić ograniczeń, w takim sensie, żeby każdy nie mógł sobie wejść i czytać od deski do deski tego co piszemy!
poza tym strasznie dużo wątków się zrobiło! ale tą sprawę trzeba obserować i potem wywalić, albo połączyć te które są do siebie podobne!


1. ***** ! ****owo ! Przekleństwa same się gwiadkują. Spróbujcie, całkiem przyjemne :)
2. Chyba nie da rady! Przynajmniej oficjalnych kwietniówek nam w ten sposób nie ograniczą. Możemy jedynie założyć własny wątek zamknięty 'kwietniówki 2012 bis'
3. Jak dla mnie to robota , dla nowo wybranych modów, w końcu za coś im placimy :p :p (taki żarcik :) )
 
Do góry