reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek PORODOWY :)

Ja najpierw kupilam w aptece taka jednorazowa za 5 zl i mi sie spodobalo:-p:-Da pozniej zamowilam taka pozadniejsza wielorazowa na allegro i mam do teraz:tak:jak opowiadalismy znajomym z moim bylym ze to fajne to nam nie wierzyli i sie smiali, a pozniej sami probowali i teraz im sie to podoba:tak:ja sprobowalam bo kumpela mnie namowila ze fajnie sie lekko po tym czuje. tylko za czesto nie wolno bo sie jelita rozleniwia:)


:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2: ja pitole ale sie uśmiałam- fajną mieliście "zabawe":-D ja miałam tylko raz, wtedy własnie przed pierwszym porodem i hmm, nic złego (może tylko tyle dlatego że w warunkach szpitlnych a nie z mężem:-D) obawiam sie jedynie tego "pierwszego razu' że nie będe umiała czy coś:confused::rofl2:
 
reklama
Ja najpierw kupilam w aptece taka jednorazowa za 5 zl i mi sie spodobalo:-p:-Da pozniej zamowilam taka pozadniejsza wielorazowa na allegro i mam do teraz:tak:jak opowiadalismy znajomym z moim bylym ze to fajne to nam nie wierzyli i sie smiali, a pozniej sami probowali i teraz im sie to podoba:tak:ja sprobowalam bo kumpela mnie namowila ze fajnie sie lekko po tym czuje. tylko za czesto nie wolno bo sie jelita rozleniwia:)

Mój Boże! A co w tym wesołego?
Z musu tak na porodówce, ale dla zabawy sobie coś do tyłka wlewać.
Brrr....
 
Jak tam dalej pójdzie to będziemy na tym wątku miały 1000 stron zapisanych zanim sie jakaś rozpakuje;-)

Ja zaczynam czytac o porodach - literaturę fachową- to już cos co robie w tym kierunku zeby sie nie bac.
 
Dziewczyny!
ja myślałam że ten wątek będzie obejmował same "akcje porodowe" i tym podobne, a tu aktywność większa jak na wątku głównym :szok::szok::-)

Do całkiem niedawna myślałam, że lewatywa to coś graniczącego z upokorzeniem i twierdziłam, że w życiu nie dam se grzebać w d.... wystarczy dość atrakcji przy porodzie.....ale chyba wymiękłam :tak::-)
 
tez tak kiedys myslalam i jak sluchalam mojej kolezanki to reagowalam z podobnym oburzeniem jak wy:)to nie chodzi o to ze robienie jest przyjemne bo nie o to chodzi, tylko pozniej jest fajnie:)
 
Ja wczoraj poczytałam o tym troszkę i szczerze powiedziawszy, to wolałabym sobie dać w d...ę wlać coś niż narobić podczas porodu.
To by było upokarzające.
 
reklama
Ja wczoraj poczytałam o tym troszkę i szczerze powiedziawszy, to wolałabym sobie dać w d...ę wlać coś niż narobić podczas porodu.
To by było upokarzające.

No przy porodzie to jasna sprawa.
Chyba że samo przeczyści:-D
I podobno łatwiej się rodzi z pustymi jelitami.
 
Do góry