reklama

Wątek szpitalno - porodowy !!

Temat na forum 'Archiwum mam kwietniowych'10' rozpoczęty przez aniam141, 25 Listopad 2009.

1. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

No laski te co już rodziły pisac tu szybko jak było:tak:
    Bo ja to miałam planowane CC więc same nudy:-D

2. magda1978

magda1978 Fanka BB :)

U mnie na samej porodówce było błyskawicznie. Pół porodu przesiedziałam w domu. Najpierw powolutku spacerowałam w tą i z powrotem - łatwiej wtedy znosiłam skurcze, potem ułożyłam się w sypialni i za nic nie chciałam słyszeć o jechaniu do szpitala, bo mnie bolało i sobie nie wyobrażałam jak się zapakuję do samochodu (nie wiem na co czekałam). W końcu przyjechała moja mama i na siłę mnie zgarnęła. Miałam już siedem cm rozwarcia, bóle parte i na porodówce uwinęłam się już raz dwa.

Mąż do dzisiaj mi wypomina jedną głupotę, którą zrobiłam. Podawałam różne dane pani na porodówce, m.in wykształcenie (obydwoje mamy to samo: mgr gospodarki turystycznej, a P wcześniej skończył technikum ogrodnicze), no i podałam wykształcenie mamy: mgr turystki, a taty: ogrodnik. Normalnie mezalians:-)

3. reklama
  4. Paulka90

Paulka90 Gość

magda a w jakim szpitalu rodziłaś?

5. magda1978

W Praskim w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, opieka bardzo dobra, zarówno w czasie porodu jak i po

6. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Wow - dzielna babka jesteś :tak: Szacun . Ja bym pewnie pojechała od razu i od progu się darła ... Dawac mi tu znieczulenie bym nie czekała bo w sumie można je podać od 3 do 7 cm tylko z tego co pamiętam:-D:-D

7. Paulka90

Paulka90 Gość

a miała może ktoraz z dziewczyn doświadczenie z Karową? bo ja chyba bede tam rodzic, mam stamtąd lekarza prowadzącego wiec moze mnie przyjmą....

8. magda1978

Moja koleżanka pół ciąży leżała na Karowej na patologii i ma same super opinie, gdyby nie kompetencja lekarzy już byłoby po niej.

9. justa24

justa24 Fanka BB :)

ewka - co to jest oxe??

10. reklama
  11. aga2010

aga2010 Fanka BB :)

magda ciosek, alez sie usmialam:-D:-D:-D ale z drugiej strony - pytali Ciebie o wyksztalcenie mamy i taty - wiec takowe info dostali :tak:

jesli nie masz nic przeciwko, to napisz cos wiecej. Dla mnie to bedzie 1szy raz i szczerze mowiac boje sie cholernie:zawstydzona/y: wiec kazda info jest dla mnie na wage zlota, nie tylko ta ze "wszystko bylo pieknie, szybko i bez bolu", ale wlasnie glownie te ze cos moze byc nie tak jak to sobie wyobrazam. Ale jak jest to zbyt osobiste czy cos, to ok :happy:

12. Paulka90

Paulka90 Gość

aga nie nastawiaj się na najgorsze...

Poleć forum