reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek szpitalno - porodowy !!

ale mnie to dziwi jeden kraj, jedna i ta sama służba zdrowia wszystkie płacimy składki a są takie różnice. W Białymstoku nie płaci się w szpitalach ani za ZO ani za OXY ani za poród rodzinny normalnie szok od czego to zależy że w jednym województwie płaci się praktycznie za wszystko a w innym te same usługi są za free :eek:
 
reklama
mamusia, nie tylko w województwie. U mnie w jednym szpitalu zzo jest za free, w drugim kosztuje 300 zł, a w trzecim w ogóle nie ma.:szok::eek::baffled:
 
Ja doświadczenia mam tylko ze szpitalem praskim, rodziłam tam dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Opieka super, położne przy porodzie bardzo pomocne, cierpliwe, wyrozumiałe. Do opieki poporodowej też zastrzeżeń nie mam. Znieczulenie kosztuje 600 zł, poród rodzinny 100 zł. Krocze nacinają jak jest taka konieczność

Ja też polecam praski - rodziłam tam syna - 4 lata temu i w przyszłym tygodniu bedę rodzić tam córkę...
 
Do góry