reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2010' rozpoczęty przez ivi, 21 Kwiecień 2010.

1. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

dziewczyny ostatecznie proszę o zgodę na założenie nowych wątków:
    1. wszystko o kupkach (wątek o pieluszkach, kupkach, problemach brzuszkowych itd)
    2. menu maluchów (rozszerzanie diety, soczki, napoje, zupki itd przepisy, pytania itd)
    3. pielęgnacja i problemy skóry bobasków (używane kosmetyki, wszelkie wysypki itd)
    4. ćwiczenia dla maluszków (ćwiczenia rehebilitacyjne, pytania i porady dotyczące rozwoju ruchowego dzieci)
    5. o choroba! (porady w przypadku przeziębienia/kataru/kaszlu itd itd itd... )

generalnie chodzi mi o to że jak za miesiąc nie daj Boże ktoreś z kolejnych dzieci nie wiem, dostanie choćby wysypki, to będzie trzeba przekopywać się przez setki stron albo ponownie pytać o coś, co było przerabiane już wczesniej

2. czechow

czechow Moderator

Może jeszcze zabawki dla dzieciaków
    Miejsca gdzie można się wybrać z dziećmi?

3. reklama
  4. ivi

o! dobra myśl :)
    poczekajmy jeszcze na opinię dziewczyn

5. don_pedro

don_pedro Fan(ka)

Jestem jak najbardziej za....

6. Tysiolek

Tysiolek Styczeń 2010 :)

czechow dziekuje za odpowiedz :-)

ivi jestem jak najbardziej za ! super pomysł ! łatwiej będzie się doszukac różnych rzeczy

7. nadineczka

nadineczka Fanka BB :)

ok bardzo dobry pomysł :tak:

8. labamba23

labamba23 podwójna mama

Ja również jestem za:-) A co powiecie na likwidację niektórych, jak opowiadania z porodówki, czy gratulację bo tego raczej już nikt nie czyta:sorry2:

9. ivi

likwidacje nie...:) za pare lat bedzie co wspominac:))

10. reklama
  11. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

ja bym przeniosła w archiwum widziałam że gdzieniegdzie tak mają ;) żal likwidować toż to wspaniałe wspomnienia ! :D

edit: ja bym zmieniła nazwę wątku wyprawka na zakupy

a ewentualnie może będziemy o takich sprawach pisać w regulaminie i tam się dopisze że w razie co można tam pisać bo w sumie nie ma gdzie gadać o zmianach :p

edit 2 : Ivi może w tytule od razu napiszesz szerzej że o problemach z brzuszkiem też bo potem ktoś nie skapuje że tam też o tym piszemy ;)

edit 3 : choinka mam nadzieje że 4 nie będzie ;) może ten wątek wrzucić w wątek pielęgnacja chociaż ? bo teraz w sumie mamy taki ale na 2 podzielony ;)

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2010
  12. kacha_wawa

kacha_wawa 12.2007/01.2010/09.2011

Ja jestem za, tyle, że ten o kupkach to bym później np. zmieniła na nocnikowy, żeby kolejnych wątków nie otwierać w przyszłości. A o karmieniu to już mamy wątek przecież;-)
    Co do archiwum to jestem za :tak:

Poleć forum