reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Kacha może takie pogaduchy jak ta o zmianach na podforum gdzieś konkretnie omawiać ? można by wtedy pisać o zmianach jakie by się przydały ?
 
reklama
Gosia - super pomysł! albo w regulaminie jak piszesz, albo może jakiś wątek administracyjny założyć? taki dostępny dla wszystkich, gdzie propozycje zmian można by zglaszać?

kacha - kurcze zapominam że "wszystko o karmieniu" to nie tylko karmienie naturalne :/ stąd ten wątek "menu" No i stąd, że dizś zastanawiałam się co mogę mojemu maluszkowi karmionemu piersią podać w butelce do picia .. i pomysłałam że przydałaby się baza sprawdzonych przepisów i porad - od czego zaczynać w dopajaniu lub rozszerzaniu diety (coś co wykracza poza karmienie mleczkiem mamy lub mieszankami)

edit: jeszcze pytanie czy któryś mod będzie miał czas zrobić porządek w wątkach, np tematy z "wyprawki" dotyczące zabawek przenieść do "zabawek", a tematy z tego wątku poodzielać.. ?

e: wątki założone.. w razie czego - nie bijcie zbyt mocno ;)
 
Ostatnia edycja:
O tego wątku nie zauwazyłam więc piszę tu.
Mi sie wydaje, że nie ma co wątków dublowac tylko trzeba sie pilnowac by w tematach dobrych pisac i jak jest już wątek o zdrowiu i pielęgnacji maluszków to nie robić drugiego o tym samym. A reszta jest OK. - większy porządek będzie tematyczny - bo tak to wszystko upychałyśmy do jednego lub dwóch wątków:)
 
do co pielęgnacji skóry - zostawiam to waszej decyzji :) chodzi o to że ciężko znaleźć konkretne informacje w wielgachnie długim wątku ogolnym o pielęgnacji :) ale jeśli uważacie że ten wątek jest bez sensu, to proszę mod o usuniecie go :))
 
Jak dla mnie zrobil sie mega galimatias:tak: Kuchnia maluszka a styczniówka kulinarnie to dla mnie jeden worek ect., ale to moje zdaje , później zrobi się tych wątków jeszcze więcej :baffled:. Jeżeli reszcie pasuje czuję się podporządkowana:-)
 
reklama
Jak dla mnie zrobil sie mega galimatias:tak: Kuchnia maluszka a styczniówka kulinarnie to dla mnie jeden worek ect., ale to moje zdaje , później zrobi się tych wątków jeszcze więcej :baffled:. Jeżeli reszcie pasuje czuję się podporządkowana:-)
w sumie w jedyn są jedzonka dla dzieci a w drugim dla nas a potem będzie się dziecięcych poszukiwać ??? bo zginą przez nasze ??? lub odwrotnie ? ;) p.s. muszę poszukać przepisu na kokosanki :D
 
Do góry