reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Jak dla mnie, to trochę się zrobiło za dużo tych wątków ... dzisiaj chciałam zapytać o krem z filtrem ... i ZONK ... bo nie wiem, czy pisać w wątku o pielęgnacji, czy o skórze ... już nie mówiąc, że w sumie do zakupów tez można by to zaliczyć :baffled: obawiam się, że skończy się na tym, że będziemy pisały o większości spraw na głównym, bo doczekanie się odpowiedzi na takiej ilości drobnych wątków będzie trwało strasznie długo ...

także jestem za likwidacją 'problemów skóry' bo to podchodzi pod pielęgnację ... i zgadzam się, że zabawki jak najbardziej się zaliczają do zakupów :tak:

a stare wątki jak najbardziej do archiwum !!! szkoda likwidować tyle wspomnień :-)
 
reklama
Jak dla mnie, to trochę się zrobiło za dużo tych wątków ... dzisiaj chciałam zapytać o krem z filtrem ... i ZONK ... bo nie wiem, czy pisać w wątku o pielęgnacji, czy o skórze ... już nie mówiąc, że w sumie do zakupów tez można by to zaliczyć :baffled: obawiam się, że skończy się na tym, że będziemy pisały o większości spraw na głównym, bo doczekanie się odpowiedzi na takiej ilości drobnych wątków będzie trwało strasznie długo ...

także jestem za likwidacją 'problemów skóry' bo to podchodzi pod pielęgnację ... i zgadzam się, że zabawki jak najbardziej się zaliczają do zakupów :tak:

a stare wątki jak najbardziej do archiwum !!! szkoda likwidować tyle wspomnień :-)

Kali tezz tak myslec:tak:
 
Jak dla mnie, to trochę się zrobiło za dużo tych wątków ... dzisiaj chciałam zapytać o krem z filtrem ... i ZONK ... bo nie wiem, czy pisać w wątku o pielęgnacji, czy o skórze ... już nie mówiąc, że w sumie do zakupów tez można by to zaliczyć :baffled: obawiam się, że skończy się na tym, że będziemy pisały o większości spraw na głównym, bo doczekanie się odpowiedzi na takiej ilości drobnych wątków będzie trwało strasznie długo ...

także jestem za likwidacją 'problemów skóry' bo to podchodzi pod pielęgnację ... i zgadzam się, że zabawki jak najbardziej się zaliczają do zakupów :tak:

a stare wątki jak najbardziej do archiwum !!! szkoda likwidować tyle wspomnień :-)

i ja też zgadzam się z tym :tak: a szukania nie da się uniknąć nawet przy 15 tematach, bo jest nas tyle, że każda coś dopisze i się robi dużo stron
 
Ja tez sie zgadzam na archiwum i tak jak wiekrzosc twierdze , ze watkow jest troche za duzo i trzeba by jakos ja zmiejszyc.
 
Nie likwidujmy starych tematów, szkoda by strasznie było! Co do archiwum, to jakby takie coś miało wyglądać technicznie?

Tematów trochę za wiele się pomnożyło. Rzeczywiście zabawki można z zakupami połączyć i skórę ze zdrowiem i pielęgnacją. Bo jak nas znam, to i tak w każdym osobnym wątku będziemy spamować postami i po miesiącu i tak nie będzie ciężko coś znaleźć. Więc lepiej jak już są konkretne wątki o trochę szerszej tematyce, a jak czegoś nie można znaleźć, to zawsze można zapytać jeszcze raz i na pewno ktoś odpowie.

Jeśli chodzi natomiast o wątki o karmieniu, to proponuję, by w wątku "książka kucharska" wrzucać tylko przepisy, a dyskusje prowadzić w starym wątku "wszystko o karmieniu". Bo inaczej niestety te przepisy giną w gąszczu postów, a szkoda. :<
 
Dziewczynki... wątków jest zdecydowanie za duzo! Czekam na propozycje, ktore łaczyc, a ktore usuwać...
Konkrety prosze!

Poprosiłam takze o utworzenie archiwum, zobaczymy jak to bedzie wygladac, wszystkie tematy o ciazy przerzucimy do archiwum i juz bedzie wiecej porzadku, a pozniej cobaczymy co dalej;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moje propozycje - Asiowo, czy można zmieniać temat wątku ?
1.
Zdrowie i pielęgnacja styczniowych maluszków - wyciąć słowo zdrowie i tam będzie tylko o pielęgnacji. - czyli Pielęgnacja styczniowych maluszków
2.
Naturalnie.. homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia (dopisek dla zdrowia)- i tutaj podpiąc wątek o choroba co robić?... (nie ma jednak popularności)albo zmenić jego nazwę na Maluszek u doktora i tu będą porady lekarskie pediatrów od których chodzicie bo w natualnych metodach o antybiotykach to ja bym nie chciala pisać
3.
Szczęśliwe dzieciństwo - podpiąć pod niego zabawki - co warto kupić, bo wg mnie to to samo i nazwać - szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.
4.
Umiejętności styczniowych maluszków złączyć z jak rosną styczniowe maluszki i nazwać Umiejętności i rozwój naszych maluszków - tu można też wrzucić ćwiczenia ale to już jak wolicie
5.
Książka kucharska maluszków - ZOSTAWIĆ to co innego niż styczniówki kulinarnie bo tam są przepisy dla dorosłych tylko w tej ksiązce kucharskiej nic nie pisać tylko wklejać przepisy a dyskusje o jedzeniu tyylko i wyłącznie w wszystko o karmieniu albo połączyć te dwa watki
6.Zadowolona mama i kilogramy lecą w dół- połączyć i nazwać jakoś... Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas bo po co to na dwa wątki rozbijać
7.
Wszystko o kupach - nie wiem co zrobić może przerzucić do pielęgnacji? czy zostawić - nie wiem? ale na same kupy wątek to troszkę za mało
8. Porady prawne zostają
9. Szczepienia zostają
10. Pracująca mama czyli niania, złóbek, babcia jak to ogarnąć- nowy wątek bo dziewczyny na głównym chcą i jest słuszny

To moja propozycja ;-) a wyjdzie jak zdecyduje większość.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Archiwum juz mamy wiec zaraz przerzucam tam stare watki:tak: tzn ciazowe;-)

Kaja... oczywiscie, ze nazwy da sie zmieniac;-) jak tylko dziewczynki mi dadzą zajme sie tym:tak:
 
Do góry