reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Asiowo, zanim przerzucisz. Moze najpierw wykasuj niepotrzebne posty w porodowym watku i liscie styczniowek,bo tam jakis spam jest.

Szczepienia bym dala do tego maluszka do doktora jeszcze.
 
reklama
macy - może i słuszna uwaga to wówczas..... Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne.
Asiowo - super, że można zmieniać nazwy, dodam tylko, że to moje luxne uwagi,. może ktoś ma inne propozycje
Tak się jeszcze zastanawiam nad pielęgnacją.... bo co tam pisać obecnie skoro tyle jest szczegółowych wątkow - może więc pielęgnacje połaczyc z tą kupą i nazwać:
Pięlęgnacja... i nie mam weny :-D
edit: dziewczyny może jeszcze listę stycznowek i poznajmy się do archiwum? przeca się już znamy ;))
 
Ostatnia edycja:
Co do tego co napisała Kaja to

1. :tak:
2.:tak:
3. co do szcześliwego dzieciństwa wychowanie z zabawkami mi nie pasuje :no:zostawiłabym z wątkiem zakupy dla maluszka który wyparował ;-)
4. Umiejętności a waga to też w sumie nie to samo bo w jednym o ćwiczeniach i to co umieją dzieci a w drugim jak rosną itd...
5. jak napisane ;-)
6. tez bym połączyła :tak:
7. Kupy to nie wiem sama co z nimi ;-)
8. :tak:
9. Bym napisała szczepienia z dużej litery :rofl2:
10. Na 10 się zgadzam :-)

i w słowie Archium dopisałabym W ;-)
 
piszcie, bedziemy zmieniac na biezaco;-)

Juz pisze do administracji o zmiane nazwy, bo archium zle wyglada:-p
 
Asiowo - chyba ze żłobka, trzeba zabrac kreseczkę. Teraz widzę, ze sama tak napisałam ale to źle- chyba powonno być żłobek a nie żłóbek.
 
Ja kopiowałam:-p Juz poprawiam...
Moze tak byc czy cos nie tak?

I co robimy z nasza lista dzieciaków? Zostaje tu gdzie jest czy tez do archiwum?
Ja bym zostawiła tam gdzie jest:tak:
 
Dziewczyny,
wiem, że nie chodzi o mnożenie wątkow, ale pomyślałam, że przydałby sie taki o okazjach cenowych, promocjach itd.... Supermarkety są wszechobecne i może się okazać, że ktoś będzie chciał skorzystać (ja np. kupiłam wczoraj w tesco słoiczki z owocami z BoboVity od 4 m-ca 2 szt. po 3,29, oraz pieluszki Happy rozm.3 - 82szt. za 34.99, co daje )
Co Wy na to?
 
reklama
Do góry