reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Kasiu... są 2 chetne, czekamy aż rzucą moneta:-D
Napisze do aniaslu jak zapadnie decyzje wiec sie tym nie przejmuj;-)
 
reklama
aaa, fakt! zrobione

Zastanawiam sie jeszcze czy cwiczen nie wrzucic do pielegnacji i dopisać za kupkami i skóra, cwiczenia... ?

ja bym skróra poprawiła bo się drugie "r" wpierniczyło:rofl2::-D

co do ćwiczeń może w umiejętności tam o tym pisać np Umiejętności naszych pociech - ćwiczenia coś w tym stylu bo do pielęgnacji niezbyt pasuje ;-)
 
Kaja - dobre pomysły - jestem za!

Eee idę zobaczyć zmiany i zaraz coś dopisze jak mi sie w oczy rzuci:)

E:
Gosia - może napisać UMIEJĘTNOŚCI I ROZWÓJ NASZYCH DZIECI i wtedy te ćwiczenia tam i może jeszcze Jak rosną styczniowe dzieci tam wrzucić? Bo tam też szału nie ma w tym wątku?

I dzięki wielkie Asiowo za porządek, bo tych wątków było za dużo i bałagan się taki porobił, a teraz o niebo lepiej!!!:)))

Mari_anna: ja bym nowych wątków tylko o promocjach nie wpisywała, bo to zawsze można wrzucić w któryś isteniejący (zawsze któryś będzie zbliżony), albo napisac na głównym - bo wchodzenie po wielu wątkach to zajmuje dużo czasu a jak połowa wróci do pracy to tego czasu na BB wiele nie będzie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ok, Kasiu dziekujemy za moderowanie;-)
Własnie oficjalnie moderatorstwo dostała Macy;-) Gratuluje awansu:-D
 
Bardzo dziękuję. A Tobie Kacha dziękuję za moderowanie i matkowanie naszej grupie. Jesteś chwilowo na wakacjach, ale jak nabierzesz sił, to pamiętaj, że zawsze mogę Tobie moderowanie oddać.
 
Bardzo mi miło, że moje pomysły zostały w części uwzględnione ;-)Serdecznie dziękuję za przychylność.:rofl2:
Czy mozna dalej wnioskować? :errr::-D:happy2:

kacha_wawa - dzięki za to co robiłaś i tak jak pisze macy, masz wakacje z których zawsze możesz powrócić. A z nami koniecznie bądź nadal.
 
Dzięki Dziewczyny, ale takich wakacji to ja nikomu nie życzę. Gdyby nie dzieciaki to już dawno bym sobie kulkę w łeb palnęła, bo nie radzę sobie kompletnie z tym życiem:baffled:
 
reklama
kacha: no to ci dziękujemy za porządki i moderowanie:) tylko ty nam tu nigdzie nie znikaj i lepiej z nami pogadaj, bo widzę, że te wakacje od moderowania to nieudane jakieś chcesz mieć...
Macy: gratuluję awansu i nowej roboty:)
 
Do góry