reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

reklama
Się czepiacie. Asiowo już prosiła o zmianę, bo musi to zrobić administrator, ale tej się chyba nazwa podoba. ;-)
 
Chciałam założyć wątek "Promocjonos sklepos" Już zem se nawet napisała wstęp o taki

"
W związku z tym że mam małe podparcie zakładam mój pierwszy wątek. Czuję się jak dziewica:-) Jak go usuniecie to trudno aczkolwiek sądzę że dla dziewczyn które walczą o przetrwanie wątek się sprzyda:tak: Natchęła mniem Jolcia:-) (muszę się z nią skontaktować i będzie redagować dział:tak:)Uprzejmie proszę na wątku klepać produkt i cenę:tak: Jeśli udało się Wam kupić coś tanio podzielcie się tym ( niekoniecznie tym co kupiłyście:-D). Dajcie linka , podajcie sklep. No co będę babom tłumaczyć o co chodzi z promocjami??? No dla Was to oczywiste:-)
Także ja piszę raz jeszcze od jutra w Realllosss promocjone pieluchos Happy-34,90 zł

PS AŻ się boję że mnie wygwizdacie za ten wątek:szok::-)"

Tylko później sę przypomniałam że nie wolno mi chyba tak sobie zakładać? Czy mogę ? No kto jest za takim wątkiem a kto zaprzeciw???
 
reklama
Do góry