reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

reklama
Dziewczyny,
wiem, że nie chodzi o mnożenie wątkow, ale pomyślałam, że przydałby sie taki o okazjach cenowych, promocjach itd.... Supermarkety są wszechobecne i może się okazać, że ktoś będzie chciał skorzystać (ja np. kupiłam wczoraj w tesco słoiczki z owocami z BoboVity od 4 m-ca 2 szt. po 3,29, oraz pieluszki Happy rozm.3 - 82szt. za 34.99, co daje )
Co Wy na to?

Chciałam tylko przypomniec, ze w dniu 5.05. o godz. 12:09 z taka propozycją odniosła sie Mari_anna, ktora pozostała bez odpowiedzi...:-) Tak tylko chciałam przypomniec... ;-)
 
Widze, ze watek smutny, dawno nieodwiedzany, wiec go postanowilam odwswiezyc. ;-) Tak sobie pomyslalam, ze niedlugo sa swieta (no powiedzmy, ale co to sa dwa miesiace ;-)). Moze otworzylybysmy na te okolicznosc taki swiateczny watek - z pomyslami na prezenty dla dzieci, najblizszych, dekoracje, pyszne jedzonko, i inne swiateczne pomysly. Co Wy na to?
 
reklama
reklama
Do góry