reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2011' rozpoczęty przez Anulka8700, 25 Marzec 2011.

1. Anulka8700

Anulka8700 Fanka BB :)

Czyli propozycje watków do usuniecia, wszelakie pomysły i zmiany

2. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

Można usunąć przyrost bety HCG - to martwy wątek

3. reklama
  4. Asionek31

Asionek31 Moderator

jestem za :) na tym etapie juz i tak raczej nikt tej bety robic nie bedzie :)

5. *Miłka*

i można połączyć wątek kulinarny ze smakami ciężarówek tematy się dublują

6. Anulka8700

jestem za

7. Asionek31

Asionek31 Moderator

tak sobie polazilam troche po innych miesiacach i podoba mi sie pomysl podzialu
    np. wyprawka (bez komentarzy ) i wpisy co trzeba i nalezy miec dla maluszkow
    narazie mamy watek zakupowy , ale on jest bardziej do chwalenia sie , wymiany pogladow , a jak zaczniemy kupowac wyprawke przyda sie miejsce gdzie sie wejdzie i bedzie przejrzyscie napisane co i jak

pozniej podobny temat torba do szpitala

lista i po kolei , nick , wiek , skad , termin, plec , imie dzidzi
    bedzie przejrzysciej chyba i latwiej sie polapac , oczywiscie watek rowniez bez komentarzy :)

co do watkow kulinarnych dwa sa zbedne , pozniej dojdzie taki watek , ale z tematyka co moze jesc mamusia karmiaca , a nastepny to juz dieta maluszka :)

8. agadaria

agadaria Fanka BB :)

no prosze pani moderator!!!!!!!
    Ile swietnych pomyslow!!!!!!!

A ktos tu mowil ze sie na tym nie zna!!!!!
    Wybor Asi na moda to strzal w dziesiatke!!!!!

9. Anulka8700

pomysly Asionka jak najbardziej jestem Za:-D polaczylam temat kulinarny z zachciankami a watek o chwaleniu sie zamienilabym na wyprawkowyn
    mam fajna liste wyprawkowa jak otworzymy watek zaczniemy od jej wklejenia a pozniej mozemy pisac co kupilysmy fajnego wklejac zdjecia fajnie bedzie:)

10. reklama
  11. Asionek31

Asionek31 Moderator

mi sie wydaje , ze ten o zakupach niech zostanie , bedzie mozna wlasnie sie chwalic , wklejac fotki , pogadac , poradzic sie itd.

a ten wyprawka to tylko lista zeby byla :) w ten sposob kazda z nas bedzie mogla sobie na spokojnie wejsc i znalezc szybko to co potrzebuje bez czytania kilkuset postow :)

Agus ty to mnie rozbrajasz normalnie :)))

Anulka kurka ja chyba mam zanik komorek hehe , w kazdym razie teraz zakumalam :) jestem za , jak lista bedzie wklejona na poczatku to luz bedzie przejrzyscie :)

12. *Miłka*

Nie ma sensu tworzyć za wielu wątków bo potem i tak życie toczy się na kilku a reszta leży odłogiem. Do wątku zakupowego można spokojnie dopisywać wyprawki, wózki, foteliki i inne.

Nasze Prawa proponuje rozszerzyć o

a/ porady prawne
    b/ porady psychospołeczne
    c/ porady duchowe
    d/ porady zdrowotne
    e/ porady wychowawcze
    f/ porady inne, wszystkie

coś na zasadzie, że nawzajem możemy sobie pomagać

Natomiast aktywność w ciąży można rozszerzyć o "powrót do upragnionej wagi po ciąży"

Ostatnia edycja: 25 Marzec 2011

Poleć forum