reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

PRZYSZLE MAMY
PAŹDZIERNIK 2011


1.10.2011
Anulka8700 -> 24 lata -> Mikołów -> dziewczynka (?)


i termin juz niepotrzebny bo mozemy zrobic to datami

dziwnie mniejsza czcionka musi byc a tabele to by ktos musial zrobic

PRZYSZŁE MAMY
PAŹDZIERNIK 2011



1.10.2011

Anulka8700
Mikołów, lat 24
dziewczynka(?)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wg mnie pierwsza wersja chyba bardziej czytelna. Jak się zacznie tak wymieniać jedno pod drugim to się długa nam ta lista zrobi.
 
Ooo ta tabelka super! Tylko ja bym ciut wieksza zrobila tzn zeby byla czcionka wieksza bo jak sie tabelka zapelni to taka mala bedzie troche 'nadziubdziane' :-)
 
ta tabela taka robocza na szybko :) bo ja pozniej tutaj zamiescic to juz wieksza zabawa i musialam program odpowiedni sciagnac z neta zeby to zrobic :/ zamotane to z deka
w kazdym razie cos podobnego mi sie wydaje , ze bedzie przejrzyscie ?? no i czcionka i tabela wieksza zebysmy nie osleply ;))

a kolejnosc mysle , ze chyba terminem porodu , wtedy kazda z nas bedzie mogla sobie szybko sprawdzic kto kiedy rodzi i porownac z innymi dziewczynami i po nickach to znowu bedzie zamieszaknie :)


Anulka jestem za :)



dziewczyny , ktore sie udzielaja i maja zamiar sie udzielac :)
prosimy ladnie z Anulka o to zebyscie na watku "lista" podaly swoje dane do tabelki !!!!!!!!!!
oczywiscie ten watek bedzie pozniej zamkniety i otworzymy nowy z ladna czytelna lista :)
do tabelki potrzebny , Nick , Wiek , Skad piszecie ,data porodu , plec ( dla tych co znaja :)) ) i imie jak juz macie wybrane :)
z gory dzieki !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry