reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

reklama
tak sobie polazilam troche po innych miesiacach i podoba mi sie pomysl podzialu
np. wyprawka (bez komentarzy ) i wpisy co trzeba i nalezy miec dla maluszkow
narazie mamy watek zakupowy , ale on jest bardziej do chwalenia sie , wymiany pogladow , a jak zaczniemy kupowac wyprawke przyda sie miejsce gdzie sie wejdzie i bedzie przejrzyscie napisane co i jak

pozniej podobny temat torba do szpitala

lista i po kolei , nick , wiek , skad , termin, plec , imie dzidzi
bedzie przejrzysciej chyba i latwiej sie polapac , oczywiscie watek rowniez bez komentarzy :)

co do watkow kulinarnych dwa sa zbedne , pozniej dojdzie taki watek , ale z tematyka co moze jesc mamusia karmiaca , a nastepny to juz dieta maluszka :)
 
tak sobie polazilam troche po innych miesiacach i podoba mi sie pomysl podzialu
np. wyprawka (bez komentarzy ) i wpisy co trzeba i nalezy miec dla maluszkow
narazie mamy watek zakupowy , ale on jest bardziej do chwalenia sie , wymiany pogladow , a jak zaczniemy kupowac wyprawke przyda sie miejsce gdzie sie wejdzie i bedzie przejrzyscie napisane co i jak

pozniej podobny temat torba do szpitala

lista i po kolei , nick , wiek , skad , termin, plec , imie dzidzi
bedzie przejrzysciej chyba i latwiej sie polapac , oczywiscie watek rowniez bez komentarzy :)

co do watkow kulinarnych dwa sa zbedne , pozniej dojdzie taki watek , ale z tematyka co moze jesc mamusia karmiaca , a nastepny to juz dieta maluszka :)

no prosze pani moderator!!!!!!!
Ile swietnych pomyslow!!!!!!!

A ktos tu mowil ze sie na tym nie zna!!!!!
Wybor Asi na moda to strzal w dziesiatke!!!!!
 
pomysly Asionka jak najbardziej jestem Za:-D polaczylam temat kulinarny z zachciankami a watek o chwaleniu sie zamienilabym na wyprawkowyn
mam fajna liste wyprawkowa jak otworzymy watek zaczniemy od jej wklejenia a pozniej mozemy pisac co kupilysmy fajnego wklejac zdjecia fajnie bedzie:)
 
mi sie wydaje , ze ten o zakupach niech zostanie , bedzie mozna wlasnie sie chwalic , wklejac fotki , pogadac , poradzic sie itd.

a ten wyprawka to tylko lista zeby byla :) w ten sposob kazda z nas bedzie mogla sobie na spokojnie wejsc i znalezc szybko to co potrzebuje bez czytania kilkuset postow :)

Agus ty to mnie rozbrajasz normalnie :)))

Anulka kurka ja chyba mam zanik komorek hehe , w kazdym razie teraz zakumalam :) jestem za , jak lista bedzie wklejona na poczatku to luz bedzie przejrzyscie :)
 
reklama
Nie ma sensu tworzyć za wielu wątków bo potem i tak życie toczy się na kilku a reszta leży odłogiem. Do wątku zakupowego można spokojnie dopisywać wyprawki, wózki, foteliki i inne.

Nasze Prawa proponuje rozszerzyć o

a/ porady prawne
b/ porady psychospołeczne
c/ porady duchowe
d/ porady zdrowotne
e/ porady wychowawcze
f/ porady inne, wszystkie

coś na zasadzie, że nawzajem możemy sobie pomagać

Natomiast aktywność w ciąży można rozszerzyć o "powrót do upragnionej wagi po ciąży"
 
Ostatnia edycja:
Do góry