reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, organizacyjny dla Styczniówek 2012

ja mysle jeszcze nad tematem hity i kity mozemy cos doradzic juz co wedlug nas mamusiek sie przydalo a co bylo strata pieniedzy a mysle ze mamusie ktore rodza pirwszy raz moga skorzystac z naszej wiedzy
Marciaa ja jestem jak najbardziej za !!!!! Jestem kompletnie zielona i najchętniej kupiłabym wszystko, co tak pięknie wygląda na półkach sklepowych i o czym tak ładnie potrafią opowiadać (czyt. ściemniać) ekspedientki :-D:-D:-D więc póki co jest narazie może i za wcześnie na kupowanie, ale wiedzę jaką kolwiek warto by posiadać więc otwierajcie temat i piszcie co naprawdę się przydaje, a czego nie warto kupować. Domyślam się, że jest też sporo rzeczy, z którymi warto poczekać, bo niektórym mamom będą niezbędne a innym w ogóle i lepiej kupić po porodzie ... typu laktator itp :):):) choć ja i tak do końca to nawet nie wiem do czego to wszystko tak naprawdę służy - więc liczę na Wasze rady mamuśki :-)

Asteria mnie się gify bardzo podobają i jak tylko się dowiem co tam w brzuszku siedzi poproszę o takiego :-D
 
reklama
proponuje zalozenie watku - slubnego jest kilka dziewczyn ktore szykują się do weselicha i slubu (w tym ja) :) tam bedziemy mogły sie wymieniać doświadczeniami co już mamy a co nie;)

A dziewczyny ktore sa już po beda mogly nam doradzić i opowiedziec swoje anegtoty z przygotowan i samego wesela:)
 
ja jestem już po więc mnie temat ślubu jakby mniej interesuje, ale Wam się przyda, a ja chętnie wymienię się swoimi doświadczeniami... będzie łatwiej niż na głównym :)
 
jestem jak najbardziej za ślubnym, aczkolwiek mnie już nie dotyczy, ale myślę, że możemy Wam pomóc, doradzić/odradzić, podsunąć klika pomysłów. Miałam to samo zaproponować wczoraj :)

A może by tak jeszcze "ciakwe linki" albo coś takiego? Czasem zostawiamy jakieś ciekawe przydatne linki na głównym i one nam znikają..
 
reklama
Witam WAS serdecznie :) właśnie się zarejestrowałam i staram się ogarnąć i rozgryźć to forum, ale to pewnie jeszcze troszkę potrwa :):):) więc liczę na wyrozumiałość z WASZEJ strony dziewczyny. Pewnie jak większość tutaj jestem przyszłą początkującą mamą :):) i poszukuję informacji jak przygotować się do macierzyństwa. Na sam początek serdecznie pozdrawiam i liczę na zrozumiałość jeśli chodzi o moje gafy, które pewnie się mi przydarzą :):) buziaki
 
Do góry