reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, organizacyjny dla Styczniówek 2012

reklama
hm...a może by założyć już wątek coś z rodzaju "na sygnale", czyli informacje ze szpitala,smsy itp. co myślicie?
 
ja jakby co to też :) poza tym uważam, że takie tematy mogłybyśmy zakładać bez jakiejś specjalnej akcji mającej na celu uzyskanie zgody większości... Jeśli kogoś nie będzie interesowało to zwyczajnie nie będzie w dany temat zaglądał :):):)
 
reklama
dostalam info na priv od dziewczyny ktora nie chce nasz spamowac:

moze dziewczyny z WARSZAWY jestescie zainteresowane:

kasiulec pisze:
Hej,

Piszę do Ciebie jako moderatora stycznia 2012( nie chce robić spamu na forum otwartym). Zajmuje się fotografią dziecięcą, zbieram portfolio do połowy lutego. W zamian za darmowe zdjecia potrzebuje zgodę na umieszczenie ich na mojej powstającej stronie. Oferta kierowana jest do mam z Warszawy i bliskich okolic.
Skorzystało z niej już kilka grudniówek 2011. Jeśli uznasz że dziewczyny z Waszej grupy chciałyby skorzystać z takiej oferty to proszę podaj taką informację na forum i poproś o kontakt ze mną na priva.


Dziękuję

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
Do góry