reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, organizacyjny dla Styczniówek 2012

Marys chcę żeby dziewczyny wiedziały o naszych decyzjach i zeby przynajmniej część wyraziła swoje zdanie:) albo zaproponowala coś innego:)


Moja kolejna propozycja to otworzenia watku o hobby - nie bede klamać ale chciałbym się wam pochwalić co od czasu do czasu robie kiedy faceci spią...
 
reklama
Moja kolejna propozycja to otworzenia watku o hobby - nie bede klamać ale chciałbym się wam pochwalić co od czasu do czasu robie kiedy faceci spią...[/QUOTE]

a ja się domyślam co robisz jak chłopaki spią :D domyślam się,ponieważ robię zupełnie to samo,a raczej robiłam teraz skupiłam się tylko i wyłącznie na fotografii :) no,czasem rysunku. ale z chęcią zobaczę Twoje prace :)
ps.słowo sztaluga ...wywołuje u mnie taki mały dreszczyk emocji :)

coś mi się kiepsko skopiowało :) ale wątek o hobby popieram :)
 
Asteria, oczywiście ze jak już się pojawi wątek to postaram się coś pokazać co lubię robić :) jesli chodzi o malarstwo...to ja zaprzestałam dawno temu (zaraz po skończeniu plastyka),zajęłam się zupełnie czymś innym.na dzien dzisiejszy do sztalug nie wracam,czasem tylko coś tam sobie skrobnę ołówkiem.ale tylko w chwilach złości-nie wiem dlaczego :)
 
ja mysle jeszcze nad tematem hity i kity mozemy cos doradzic juz co wedlug nas mamusiek sie przydalo a co bylo strata pieniedzy a mysle ze mamusie ktore rodza pirwszy raz moga skorzystac z naszej wiedzy
 
reklama
na pewno Marciaa przydatne, bo sama bylam calkiem niedawno zielona a mame mialam troche za stara by mi pomoc w doborze wyprawki. Juz nie mowie, ze beda za granica wcale latwiej mi nie bylo, na szczescie w szpitalu mnie uswiadomiono co do czego:-D
 
Do góry