reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

reklama
No to zacznę
Zuzia od sylwestra siedzi sama ładnie i co najgorsze juz jej nie położy teraz ani na plecy, ani na brzuch, bo awantura nie z tej ziemi.
 
Widzę,że nikt nie chce być chwalipiętą...:-p
No to mogę ja...;-)

U nas jak u Małgorzatkar z tym,że pierwszy raz był przy wigilijnym stole przy pomocy obrusa.
 
Zastawę tatuś złapał w porę. Na szczęście dania jeszcze w kuchni były. Bo to dopiero byłaby tragedia.
W każdym razie jako pełnowartościowy gość zasiadł do stołu;-)
 
Dołącze i ja :) Jula od nowego roku zaczęła pełzać do tyłu i siadać w leżaczku :) Czasem jak się podciąga na moich palcach do siadania to cała się sztywna robi i chce od razu wstawać. Hehe a wszystko zaczęło się 1 stycznia tak jakby poczuła, że już jest starsza hehe.
Małgorzata moją tez nie chce już leżeć :)
 
Mój właśnie dziś przypomniał sobie obroty z brzucha na plecy. Ale z jaką pompą. Taki był łomot,że ze 2 razy podskoczyłam wystraszona.

No i potrafi już śmiać się głośno. Rozbawiła go bitwa na poduszki w wykonaniu siostry i ojca. Potwierdzam,że najlepiej rozśmiesza starsze rodzeństwo. Uwielbiam patrzeć jak się bawią razem i z jakim zachwytem mały patrzy na siostrę:tak:
 
reklama
Nie wiem czy mam sie czym chwalić,ale np dzisiaj Bartek lezal na mnie w pozycji pollezacej i sam sie podniósł do przodu do siadu,wytrzymal pare sekund,oparl sie znów o mnie i tak ze trzy razy.

Gratuluje umiejętności siedzenia Zuziom i synkowi Miki (przepraszam zapomniałam imię)
 
Ostatnia edycja:
Do góry