reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2014' rozpoczęty przez malgorzatkar, 6 Styczeń 2015.

1. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

zaczynamy chwalenie się :)

2. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

No to zacznę
    Zuzia od sylwestra siedzi sama ładnie i co najgorsze juz jej nie położy teraz ani na plecy, ani na brzuch, bo awantura nie z tej ziemi.

3. reklama
  4. mika8

mika8 Fanka BB :)

Widzę,że nikt nie chce być chwalipiętą...:-p
    No to mogę ja...;-)

U nas jak u Małgorzatkar z tym,że pierwszy raz był przy wigilijnym stole przy pomocy obrusa.

5. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

Hehe, zastawa ucierpiała czy cała nadal?

6. mika8

Zastawę tatuś złapał w porę. Na szczęście dania jeszcze w kuchni były. Bo to dopiero byłaby tragedia.
    W każdym razie jako pełnowartościowy gość zasiadł do stołu;-)

7. limonka8721

limonka8721 Fanka BB :)

Dołącze i ja :) Jula od nowego roku zaczęła pełzać do tyłu i siadać w leżaczku :) Czasem jak się podciąga na moich palcach do siadania to cała się sztywna robi i chce od razu wstawać. Hehe a wszystko zaczęło się 1 stycznia tak jakby poczuła, że już jest starsza hehe.
    Małgorzata moją tez nie chce już leżeć :)

8. elifit

elifit Fanka BB :)

Zuza też już siedzi i to samo nie chce leżeć.
    Obrotów brak
    Z nowych słów to gigi hihi i standardowo baba

9. mika8

Mój właśnie dziś przypomniał sobie obroty z brzucha na plecy. Ale z jaką pompą. Taki był łomot,że ze 2 razy podskoczyłam wystraszona.

No i potrafi już śmiać się głośno. Rozbawiła go bitwa na poduszki w wykonaniu siostry i ojca. Potwierdzam,że najlepiej rozśmiesza starsze rodzeństwo. Uwielbiam patrzeć jak się bawią razem i z jakim zachwytem mały patrzy na siostrę:tak:

10. reklama
  11. elifit

elifit Fanka BB :)

Mika oj tak. Moja to tak piszczy że aż się zachłystuje hehe :)

12. kornela123

kornela123 Fanka BB :)

Nie wiem czy mam sie czym chwalić,ale np dzisiaj Bartek lezal na mnie w pozycji pollezacej i sam sie podniósł do przodu do siadu,wytrzymal pare sekund,oparl sie znów o mnie i tak ze trzy razy.

Gratuluje umiejętności siedzenia Zuziom i synkowi Miki (przepraszam zapomniałam imię)

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2015

Poleć forum