reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek usunięty

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Trzeba było zadać kilka konkretnych pytań jw
To byś dostała odpowiedzi
[emoji2356]
Najlepsze jest to, że sama nie wiedziała co chciała [emoji81] nie dostała "złotej recepty" na zajście w ciążę, która jak wiadomo nie istnieje - to napisała ja pie*** usuwam wątek, którego i tak nie usunęła [emoji81] takie zachowanie, podejście i wiedza pokazuje tylko, że nie jest gotowa ani na ciążę ani na dziecko [emoji2358]
 
Jednak Internet chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Nie ma to jak ładować w siebie kupę być może niepotrzebnych suplementów, bo ktoś gdzieś na forum napisał, że pomogą zajść w ciążę. Zamiast iść do lekarza, zrobić badania, dostać zalecenia 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Może chciała niepokalane poczęcie 🤔

Precedens już w historii jest ;)

Jednak Internet chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Nie ma to jak ładować w siebie kupę być może niepotrzebnych suplementów, bo ktoś gdzieś na forum napisał, że pomogą zajść w ciążę. Zamiast iść do lekarza, zrobić badania, dostać zalecenia 🤦🏻‍♀️

No przecież oni byli u mądrej babki wioskowej i już wiedza, ze są płodni. A lekarze, zdziercy, tylko kasę by chcieli. 😂
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry