reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek ważny, linki i porady :)

No wg. tej tabelki moja Nikunia powinna być chłopczykiem, a teraz ma być znowu synek, więc idąc tym tokiem myślenia pewnie wszystkie różowe ciuszki powinnam zachować dla następnej córeczki :)
 
reklama
Dziewczyny,

Mowcie co chcecie, ale zrobilam test na wszystkich kobietach w mojej rodzinie,siostrach,szwagierkach,kuzynkach i kolezankach.Trafienie 100/100.
A mi wychodzi chlopak :(( Zobaczymy za 9 miesiecy co nam wyszlo!!!
 
Dziewczyny,

Mowcie co chcecie, ale zrobilam test na wszystkich kobietach w mojej rodzinie,siostrach,szwagierkach,kuzynkach i kolezankach.Trafienie 100/100.
A mi wychodzi chlopak :(( Zobaczymy za 9 miesiecy co nam wyszlo!!!
Z ciekawości też zrobiłam test na siostrach,mamie,jestem w szoku bo ten chiński kalendarz naprawdę się sprawdził:tak: Moja pierwsza ciąża też się sprawdziła-wg kalendarza miała być dziewczynka i jest!!:-D Teraz wychodzi mi synuś,za parę miesięcy się okaże...:-)
 
Fajny ten test,wyszła mi córcia,ale za pare dni jak bedę miała urodzinki i sobie wylicze to wyjdzie mi synek hihi. Patrzymy więc na taki wiek jaki miałyśmy przy poczęciu tak? Jakaś zakręcona jestem w tej ciąży ;-)
 
Ostatnia edycja:
i ja przelecialam po kumpelach..po rodzinie...i nie zawsze sie zgadza...czyli zwykly traf....ja w to akurat nie wierze:eek:
 
no wlasnie strasznie duzo i dlugo pobierali mi krew...myslalam,z e zemdleje:szok::-D...ale dzieki Bogu bezbolesnie i sniaka nie ma(ale z tym nigdy nie mam problemow)


co do szczepienia przeciwko swinskiej grypie- to mi zaproponowano, bym sie zaszczepila_moja GP mnie namawia...co o tym sadzicie?
 
R.usalka,- ja osobiscie jestem przeciwna, tak naprawdę to testów na kobietach w ciąży zrobić nie zdążyli, a jesli nawet to nie są w stanie przewidzieć czy będą jakieś skutki uboczne za kilka czy kilkanaście miesięcy bo ciągle ją testują...
Ale to tylko moje4 zdanie...
 
co do szczepienia przeciwko swinskiej grypie- to mi zaproponowano, bym sie zaszczepila_moja GP mnie namawia...co o tym sadzicie?
A można w ogóle szczepić się będąc w ciąży:shocked2: Czytałam,że zaleca się szczepionki przed zajściem w ciążę,ale w trakcie???Chyba bym się bała,bo też uważam,że nie są one do końca przetestowane...:no: szczególnie na kobietach w ciąży
 
reklama
Do góry