reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek ważny, linki i porady :)

U nas wszystkie kobiety w ciazy sie szczepia i maja do tego pierwszenstwo. Czytalam o wielu przypadkach kobiet ktore zachorowaly na swinska grype w czasie ciazy i te w zaawansowanej mialy najwiecej problemow - kilka z nich zapadla w spiaczke. Wiec ja sie zaszczepilam i bylam poinformowana ze nie jest ona szczepionka aktywna wiec nie powinna zagrazac ani mnie ani dziecku. Do tej pory (ponad tydzien po) nie mam zadnych skutkow ubocznych. Jak cos sie bedzie dzialo to Was poinformuje. Pozdrawiam
 
reklama
i badz tu madra i pisz wiersze...to co mam zrobic?...nie szczepic sie i unikac ludzi:-D


poszperam teraz w necie na ten temat..
 
odpowiem co wiem na odpowiednim watku - tj. Wątek ważny, linki i porady :)

dzis przelozono mi wizyte...ale zmieniono w rezultacie tylko godzine..z 9 na 14.30:-p
 
sorki ze sie wam tu wtracam, jestem kwietniowka 2010.
apropo szczepionek, u nas i te starsze tez raczej sie nie szczepimy i szczepic nie mamy zamiaru...... ale oczywiscie wszystko zalezy od samej mamusi, z tym ze testow na ciezarnych nie robili czyli te ciezarowki co sie szczepily to tzw. kroliki doswiadczalne :/...
 
pozwolilam sobie uporzadkowac nasz dzial;-)

jestesaniolkiem - dziekujemy za rady! wlasnie czytalam w necie i wiekszosc dziewczat podziela Twoje zdanie!ma takie samo...wiec ja rezygnuje ze szczepienia...:-p
 
Kolejna porcja "odsyłaczy"

Dział ekspercki I - Forum BabyBoom
gimnastyka w czasie ciąży Ť maluchy.pl
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly /366481,od_1_stycznia_urlopy_dla_rodzicow_beda_dluzsze.html,2

Proponuję następującą rzecz: tutaj wklejamy linki, porady, natomiast komentujemy na lipcóweczkach. Nie chcę, aby nasze linki "zawieruszył się", ale były łatwe do odnalezienia.
Mam nadzieję, że moja prośba spotka się ze zrozumieniem :-)
Pozdrawiam.

Ps teraz tak przyszło mi do głowy, stąd edycja; może post zbiorczy z lista linków, co jakiś czas edytowany?
 
Wspominałam o jodze na naszym ogólnym wątku.
Oto linki:
Joga w ciąży, Ciąża i poród > Joga w ciąży
[FONT=&quot]Joga podczas ciąży - ćwiczenia rozciągające
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,2098844.html

Ps. nikogo nie namawiam, niektórzy sądzą że nie należy rozpoczynać ćwiczeń jogi w czasie ciązy, wszelkie za i przeciw napewno należy skonsultować z lekarzem

Apropos jedzonka
https://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/zywienie_kobiety_w_ciazy_w_okresie_wiosennym.html

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
To ja dorzucę link na syrop dla ciężarnych, jeszcze nie testowałam, ale warto wiedzieć, że coś takiego jest (skład: czosnek, maliny, czarna porzeczka, witamina C):

*spam* - Syrop dla kobiet w ciąży - 150g
 
reklama
Do góry