reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek ważny, linki i porady :)

Do posluchania hymn fasoleczek;-)Moze niektorym wyda sie badziewny,ale mnie rozczula.
Pelna,fajniejsza wersja ze zdjeciami dzidzi w brzuszku jest na You Tube.Nie znam linka.Trzeba wejsc w You Tube i wpisac:ja jestem arka noego.
Jezeli sie komus nie chce to zamieszczam prostsza wersje mp3 bez zdjec:

http://sciagaj.org/ImUzr/arka-noego-ja-jestem-mp3/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jesli chodzi o szczepionki to np.w Belgii zaleca sie szczepienia ciezarnych kobiet,ale tylko w II i III trymestrze ciazy.Ja jeszcze nie wiem,co zrobie,bo w sumie pracuje w zlobku i mam stycznosc z wieloma zarazkami...
 
A ja wg tej "cudownej pigułki" mam mieć synka, zobaczymy... Tylko co z bliźniętami, tego nikt nie przewidział... Ale mnie to nie dotyczy. Pozdrawiam Was dziewczyny;-)
 
reklama
Podobno tak, powiem więcej podobno obok dzieci mamy pierszeństwo w "kolejce", ale ja podziekuje i nie skorzystam :cool2:

Też tak słyszałam, ale podobno dopiero od 4- go miesiąca ciąży;-)
Ja osobiscie bym nie ryzykowała (ile razy czytam na ten temat, tyle razy spotykam się z inna opinią i więcej jest tych przeciw).:no:

 
Do góry