reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek ważny, linki i porady :)

reklama
Dziewczynki lipcowe potrzebuje wsparcia.Bardzo booję sie porodu przedwczesnego_Od miesiaca mam twardnienie brzucha,może więcej.1 raz zauwazył to lekarz jak zemdlałam,sprawdził szyjkę i niby ok przez 3 dni leżałam i brałam magnez a brzuch jak skała czym większa dawka tym większa skała ,po 3 dniach szyjka dalej ok wiec wypisali.Po 2 tygg trafiłam z krwawieniem i lekarz stwierdził ze mam twarda macice i podłączył do pompy.dzień było ok(puki nie wstałam,gdyż jak stałam to brzuch twardniał)ZLali mnie bo nie wiedzieli skad krwawienie i wypisali wiec z wielkimi bolami trafiłam do innego szpitala lekarz stwierdził ze szyjka jest rozwarta skrócona i do porodu wiec mam zostac przynajmniej 3 dni,tam dostawałam fenoterol i no spe. na drugi dzień inny lekarz powiedział ze szyjka jest ok, ale brzuch twardy.po 4 dniach szyjka dalej ok. jak leże na boku czuje dziecko na spojeniu łonowym,leży skośnie .nie wiem czy tak się wypycha czy tak jest nisko.. na usgt tylko powiedzieli ze dziecko ułożone skośnie.boje sie strassznie ze tam go czuje i ze mi sie szyjka skróci.
 
wiesz nawet nie wiemy ,w którym tyg jestes ???
po drugie to dziwne ze skoro miałs krwawienia to wypisali cie do domu ,bo ja przy plamieniach byłam cała ciaze w szpitalu .dziecko układa sie róznie i akurat nie masz na to wpływu,nie wiemy czy teraz jestes w szpitalu czy w domu,szyjka sie skróca gdy chodzisz a skoro bierzesz fenoterol i jestes pod opieka szpitala to musisz przede wszystkim lezec . za mało mamy informacji ale jesli to nie pomoze to pewnie załoza szewek albo peeaser
 
u mnie nie wiedzieli skad krwawienie stwierdzili ze szyjka czysta wiec do domu. jestem 23 tyg i leze w łózku w domu gdyz jak ppójde do ubikacji czy siade na miinute to mam kamień. wizyte mam za 3 tyg dopiero gdyz tydzień temu szyjka bylla w miare.Boje sie ze w tym czasie sie cos stanie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co mogę poradzić - staraj się o spokój wewnętrzny, relaks...
Z doświadczenia wiem że stres źle wpływa na wszystko a szczególnie na ciążę i dzidzię!
Tak, wiem, że łatwo mówić...
ciąża już nie jest malutka... dzidziuś z każdym dniem ma coraz większe szanse na zdrowie nawet jeśli prędzej się urodzi...
Co mogę polecić... wizytę w szpitalu który porządnie się Tobą zajmie.
Nie może być sytuacji żebyś Ty leżała w domu i się bała, potrzebna ci jest opieka medyczna...
Skoro jedno wstanie z łóżka powoduje taki problem z brzusiem to jakby nie patrzeć nie jest to normalne...
Skąd jesteś?
 
Do góry