reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rondzia - ja tez mam podobnie, jak gdzieś jestem i widzę te malutkie ubranka, albo jak przeglądam na necie - to już mnie korci, żeby coś kupić, ale jakoś się powstrzymuję.... moja dzidzia, jak już wcześniej pisałam, dużo rzeczy odziedziczy po swoich kuzynach, mam kilka pudeł z ciuszkami, ale i tak chciałabym sama coś kupić :D
 
reklama
Ania.falko wózeczek super tylko chyba trochę się wykosztowałaś - to tak na pierwszy rzut oka?:))
Z tą kurtką to faktycznie trzeba będzie coś pomyśleć no i nie wiem jak tam z opuchniętymi nogami - czy wejdą w zeszłoroczne kozaczki?
 
690 euro zaplacilam,to znaczy moi rodzice bo to oni sprezentowali wnusiulkowi wozeczek.
Naprawde jest super,latwo sie sklada,rozklada..
Ja w tamty roku po zwiedzaniu Wenecji musialam wieczorem wejsc do sklepu i kupic kozaki,tak mi nogi spuchly e kupilm numer wieksze
Teraz sie przydadza
 
Mam pytanie do doswiadczonych mamus. Chcemy kupic fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio. Do tego fotelika jest cos takeigo jak baza( kosztuje tyle, co fotelik, wiec cena robi sie podwojna). No i moje pytanie-czy fotelik bez tej bazy jest mniej bezpieczny, niz z baza?? Nie bardzo usmiecha mi sie wydawanie kolejnych 500zl...moze ktos wie cos na ten temat?

Kupno kurtki zimowej wydaje mi sie koszmarem. Chyba wytne na srodku jakiegos koca kolko na glowe i bede tak chodzila ;-)
 
Ja mam fotelik bez bazy. Fotelik miałam używany i kupowanie bazy uznałam za zbyt duży wydatek. Jeszzce dokupiłam adapter do emmaljungi za 110 zł tylko.

Nie wiem, pewnie w tstach jest bezpieczniejszy, z 2 strony ogólnie cabrio ładnie wypada w testach, więc uznałam, ze wystarczy.
 
No właśnie my też zastanawiamy się nad tym fotelikiem tylko co z tą bazą? potrzebna czy nie? Ja mysle że można by sobie podarowac, przecież jadąc z dzieckiem nikt na drodze wariować nie bedzie.
A co do rzeczy zimowych to ja chyba sie w domu zamkne i wychodzić nie bede. Nie ogólnie to mieszkamy w Anglii a (tu zim nie ma) rodzić bedziemy w Polsce (srogie zimy) i wychodzi na to że bede chodzić w rzeczach mamy, teściowej, brata, taty, wszystkich dookoła.
 
Baza jest po to żeby ułatwiać życie bo wpinasz fotelik na bazę i nie musisz przypinać już pasami.
Ale też jestem tego zdania że można sobie bazę podarować no chyba że jest okazja kupić fotelik używany z bazą lub są zestawy wózek plus fotelik.

My przy Oliwii mieliśmy fotelik ramatti i dobrze się sprawdzał. Jak mała miała 7 miesięcy kupiliśmy ten większy do 18 kg też ramatti bo już się nie mieściła w tym małym. I też jest super, siedzisko jest szerokie że jak jest zima i siedzi w kurtce to ma dużo miejsca.
 
reklama
Kupno kurtki zimowej wydaje mi sie koszmarem. Chyba wytne na srodku jakiegos koca kolko na glowe i bede tak chodzila ;-)
A ja nie planuję kurtki. Jak będzie ciepło, to będę chodzić w polarze. Jak zimniej, to na to kurtce ortalionowej, w najgorszym wypadku niedopiętej. Ciężarnym i tak jest zawsze ciepło, a poza tym nie zamierzam łazić po dworze jakoś szczególnie dużo, pewnie każę się wszędzie wozić samochodem :-D
A gdyby napadła nas prawdziwie ostra zima, to mam kurtkę puchową, którą na dzisiaj mogę się prawie dwa razy zawinąć, więc będę z niej korzystać (jak wyżej - w najgorszej opcji niedopiętej).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry