reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Celinko chciałabym Cię zobaczyć w tym kocu:-):-D:laugh2:
Melulu masz rację w listopadzie powinno już nam być gorąco-bo w końcu będzie miało co grzać:rofl2: czego nie mogę się doczekać bo mi od początku ciąży wiecznie zimno:happy::confused:
A z tą bazą Daga to się z Tobą zgadzam pewnie w jakichś 10% jest bezpieczniej z nią niż bez ale ogólna zaleta to wygoda -jak chcesz zaoszczędzić na czasie i dużo będziesz podróżować to na pewno warto zainwestować inaczej za każdym razem niestety trzeba ten fotelik przymocowywać:sorry2:Warto? poszukaj na Alegro ,na pewno znajdziesz coś taniego
a propo wanienki to ja mam tylko taki stojak na który kładzie się maleństwo i wstawia do wanny ,pewnie stracę na tym trochę na rachunkach na wodzie ale dziecko jest w tym super bezpieczne i poradziły mi to doświadczone mamy
 
reklama
super wątek :tak::tak:
Ja jak dotąd podpytywałam znajome mamy co trzeba kupić, a tu proszę profesjonalne i porządne listy, na pewno z nich skorzystam;-)dzięki
 
Acha a propos fotelików, czy możecie coś polecić?? bo tak się trochę z mężem orientowaliśmy, ale nadal się nie zdecydowalismy na żaden model (kwestie adapterów, jakieś uchwyty Isofix w samochodzie, kompatybilność z wózkiem...ech dużo tego) :confused:

U nas podróże to takie 400km przynajmniej więc szukamy czegoś wygodnego i bezpiecznego :tak:
 
Super wątek, ja już robie listeę zakupów. Dzieki wam dziewczny nie kupimy zbednych rzeczy. mama pytanie czy naprwade przydaje sie aż 40- 50 pieluch flanelowych?
 
właśnie ja też się zastanawiałam czy tyle pieluch to nie za dużo :) moja kuzynka miała ok 20 i jej tyle zdecydowanie wystarczyło :) więc to chyba zależy ;)
 
ja kupuje fotelik Roana bo mam taki wozek i mozna na stelazy zamontowac. Fotelik ROAN Babies 0-10kg - [ROAN] - Urwis Wrocław - wszystko dla
Synek mial normalny fotelik bez bazy i bylo ok. jakos po pol roku kupilismy wiekszy playa i byl tez super.
Calineczka Artykuły dla dzieci i niemowląt
Troche drozszy ale sie sprawdzil. Tym bardziej sie przyda bo jest od 0 kg i mozna go calkiem polozyc. tyle ze z samochodu nie zabierzesz spiacego dziecka na przyklad. Ale nie mam zamiaru uzywac go od poczatku a jak bede widziec ze ten pierwszy juz jest kusy to bede miala od razu wiekszy. teraz synek ma taki az do 150 cm wiec tez bedzie na dlugo. Mysle ze w foteliki akurat warto inwestowac. tez jezdzimy daleko a i po miescie lepiej w lepszym.
 
reklama
Super wątek, ja już robie listeę zakupów. Dzieki wam dziewczny nie kupimy zbednych rzeczy. mama pytanie czy naprwade przydaje sie aż 40- 50 pieluch flanelowych?

Wystarczy, na pewno :)

A propos pieluch do prania, czy ktoś z Was oprócz mnie planuje na codzień uzywać pieluch wielorazowych zamiast jednorazowych?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry