reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :)

mama wikusi2010

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Sierpień 2010
Postów
1 361
Miasto
woj dolnośląskie
Jako że mamy już pierwsze Czerwcowe (majowe:p) Maleństwo pozwoliłam sobie założyć wątek z gratulacjami :)

Anisiaj gratulacje jeszcze raz. Zosiu maleństwo witaj na świecie :)
 
reklama
No to się zaczęło...
Anisiaj - WIELKIE GRATULACJE !!! Buziaczki dla Zosi ***
To dopiero poranny news :-)
 
Ależ cudna wiadomość!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Anisiaj, gratuluje, kochana i ściskam Ciebie i Zosię.
 
Anisiaj serdecznie gratuluję! Zosiu witaj! Teraz szybko nabierajcie sił i wracajcie do domku cieszyć się sobą!
 
anisiaj jeszcze raz wielkie gratulację i całuski dla Zosi od ciotek BB

heh wszyscy czekali na Lenkę że będzie pierwsza a tu proszę taka niespodzianka ;-):-D
 
Cholercia zaspana jeszcze jestem i nie zauważyłam tego wątku..:sorry2:
Anisiaj gratuluję Ci :) Oby Zosieńka zdrowiutko się trzymała i sprawiała rodzicom jak najwięcej radości :) Wszystkiego dobrego dla Was kobitki!!!!!
 
Wielkie gratulacje dla mamy :* Witamy na świecie Zosię ! Kurcze, aż się popłakałam :)
 
reklama
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAle newsy z rana:-):-):-):-):-):-):-)


AnisiaJ
Kochana gratulacje!!!!! Witamy Zosie na świecie:))))

aż się popłakałam:p
 
Do góry