reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :)

A ja uważam, że jak mama rozsądna to jej poradniki na pewno nie zaszkodzą. Ja lubiłam sobie poczytać. Byłam bardzo ciekawa wszystkiego co z ciążą i dzieckiem związane. Dużo się dowiedziałam i nie żałuje. Pani Hogg... no nie czuje się jakoś szczególnie źle, że przeczytałam książkę. Coś dla siebie z niej wyciągnęłam. Tusiaczek ta rozprawa to wiesz.. dziewczyna "prawie" przeczytała książkę i wygłasza swoje mądrości...słabo ;-)Albo coś od dechy do dechy czytam i mam swoje zdanie, albo się nie wypowiadam. Takie moje zdanie.


aaa ja też po pedagogice ;)
 
reklama
Sierpniowa to moja rozprawa, może i słabo, ale wiesz... nie potrzebuję czytać od deski do deski czegoś co dla mnie jest chłamem. Napisałam jasno, że to subiektywne spojrzenie, a nie recenzja. A słowo Rozprawa jest tam ironiczne, ale widzę, że przekaz nie dotarł.
 
Polecam niedoswiadczonym:)
 

Załączniki

  • 1437934773775.jpg
    1437934773775.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 188
Witajcie Drogie Mamy,
Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda przywędrowałam do Was z zupełnie innej grupy, ale mam dla Was coś co może Was zainteresować.
Mam do sprzedania bardzo ładny, nietuzinkowy wózek po córce, w idealnym stanie, 2w1 z adapterami do fotelików. Jeżeli któraś z Was nie ma jeszcze wózka dla swojego maluszka to zapraszam zainteresowane Panie na stronę allegro: Wózek 2w1 gondola i spacerówka + dodatki MUTSY IGO (5683151529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pozdrawiam
Mama_magda
 
Ja jako że już drugi raz zostanę mamą , podchodzę na razie na luzie do całej wyprawki :p aż mi dziwnie i nie wierzyłam w słowa koleżanek - z drugim dzieckiem inaczej . Z dzieckiem jeszce nie wiem ale ciąża już druga nie jest taka '' podniecająca '' :-)
wózek mam (po pierwszej córce )
kupiłam kołyskę
ot i cała wyprawka
muszę przejrzeć ciuszki po mojej Wiktorii ale wiem że dużo śpiochów będzie trzeba kupić - bo ona urodzona była w lipcu to inne ciuszki wtedy były potrzebne , nie takie ciepłe ;) i to kupuje wszystko używane - moja koleżanka ma komis dziecięcy więc na pewno tam zostawię część swojej wypłaty :D hehe
 
reklama
Do góry