reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :)

reklama
Tutti skórę można nawilżać zawsze, a nawet trzeba;)
Inna teoria mówi o tym, że rozstępy ciążowe jak mają wyjść to i tak niestety wyjdą:confused:

Ja ostatnio używałam serii z Lirene, niedroga a fajna, rozstępów nie mam, ale nie mogę powiedzieć, że to zasługa kremów.;)
 
ja w pierwszej ciazy juz na poczatku zaopatrzyłam sie w różne kremy.. a potem nie miałam motywacji jakos zeby je stosowac.. na szczescie na brzuchu nie miałam zadnych rozstępów, tylko troche malutkich na miersiach, wiec muszę tym razem zaopatrzec sięw cos na piersi i byc bardziej konsekwentną :):)
 
Niestety kochane duzo zalezy od naszej skory, bo jesli ma sie kiepska jakos skory to smarowanie za bardzo nic nieda:/ wiem po sobie...mam tendencje do roztepow;/ troche ich mam ale obawiam sie ze bedzie kiepsko po twj ciazy:/
 
ja stosowałam z dax cosmetics serie perfecta mama - miałam krem do twarzy, krem do pielęgnacji biustu i krem przeciw rozstępom . Naprawdę świetna seria -polecam. Krem do pielęgnacji biustu był błogosławieństwem - bardzo łagodził ból dzięki wyciągowi z kapusty.Rozstępów też nie mam żadnych.Teraz jak będę w Polsce też zaopatrzę się w tą serie.
 
reklama
Do góry