reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

pscółka i spółka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2012
Postów
7 005
Wiele z nas ma już jedną lub więcej ciąż za sobą i wie co się sprawdziło, a na co szkoda kasy. Tutaj możemy się pochwalić swoimi brzuszkowymi zdobyczami lub przestrzec przed zakupem bubla. Zapraszam:tak:
 
reklama
Dla mnie to będzie pierwsza ciąża latem. Lubię tuniki i dłuższe bluzki i mam ich sporo, ale co na tyłek? Są jakieś letnie leginsy ciążowe??
 
Pcolka sa leginsy ciazowe ja mam jedne takie ale i tak kupuje takie z szerszym pasem i ktory nie uciska mam wielkie biodrzyska wiec takie leginsy tez przydadza mi sie po ciazy plus tunika :)

Z takich typowych nowosci kupilam sobie kolejna koszule do karmienia 25 zl dalqm wiec nie tak duzo a wygodna do szpitala i dyskretnie mozna karmic nie wywalac calego cyca :p
 
super wątek :) ja też chętnie skorzystam z jakiś podpowiedzi :) patrzę właśnie na ten sklep branco, dużo jest fajnych ciuszków http://www.branco.pl/sklep/
ja pierwszą ciążę prawie cała przechodziłam w getrach i tunikach, najwygodniej mi było, tyle że wtedy to zimą chodziłam z ciąży a teraz latem :(
 
Ja wszystko planuje kupic z ebaya, u nas bardzo popularne sa top shop, asos i h&m. W poprzedniej ciazy mialam 2 pary jeansow, 3 pary legginsow i ciazowe topy i tuniki. Ale wiekszosc rzeczy porozdawalam wsrod kolezanek bo drugiego dzidzi tak szybko nie planowalam :-D wiec czekaja mnie male zakupy :)
 
Mnie również czekają zakupy :) Pewne już poczyniłam bo niestety spodnie zaczęły ugniatać mnie w brzuch i trzeba było przerzucić sie na te z gumką. Ponieważ brzucha ciążowego jeszcze nie mam to zakupiłam treginsy na gumce z normalnej kolekcji w H&M o rozmiar większe. Super się sprawdzają 59 zł także polecam :) Z poprzedniej ciąży prawie nic mi sie nie zachowało, porozpożyczałam po rodzinie i koleżankach i niestety to co wróciło raczej już do użytku się nie nadaje :( Zresztą 7 lat temu moda też była inna i wtedy wszytkie spodnie miałam ala dzwony, a teraz biegam w wąskich, więc i tak bym ich pewnie nie nosiła ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam z poprzedniej ciąży 3 pary spodni z gumą z H&M - takie materiałowe (teraz już w nich chodzę), cienkie lniane na lato i jeansy (na razie za duże), chcę sobie jeszcze dokupić jakieś jeansy i dresy. Bluzek nie kupowałam nigdy ciążowych, a legginsów nie lubię. Na lato mam jedną długą sukienkę i pewnie kupię sobie też długie spódnice (jeśli będzie tak jak w poprzedniej ciąży, to będę mieć strasznie spuchnięte nogi, więc krótkie spodenki i spódnice odpadają).
 
Do góry