reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

Potrzebuje jakiekolwiek opinie na temat wozka espiro gtx...moze ktoras z was miala z takim wozkiem do czynienia
 
reklama
Syla moja szwagierka ma wozek abdor jakos tak gondola naprawde mega,wozek sliczny i ma podnoszone siedzisko w gondolce :) aaa co do Maclarena mialam po tyg sprzedalam:))) po 1 jest b.dlug po zlozeniu,2 jak dla mnie jedna raczka jest duuuuzo wygodniejsza,3 ze jest wezsze siedzisko ,4 raczki sa wysokie przy moim 164 cm niebylo mi wygodnie :/ pozniej kupilam Jane Solo i bylam zachwycona nada jestem tapicerka :) choc wqrzala mnie budka:) nastepny juz byl Gt i to jest to jak dla mnie oczywiscie:)

my mamy wózek Abdor i niestety nie jestem zadowolona. Wykonanie, wielkość gondoli i wszystko inne super, ale problemem jest wężykowanie kół, dosłownie czasem skaczą wręcz i jest to mega wkurzające. Mimo, że serwis działa ekspresowo, 2 razy coś naprawiali i za 3 razem wymienili nawet stelaż to problem powrócił taki sam. Niestety czeka nas zakup gondoli - dużej ;)
 
Nie jestem pewna czy ten sprzedający nadal ma te bluzki, ale są naprawdę super; w sam raz na ciepłe dni (ja wzięłam zieloną i jest troszkę ciemniejsza niż ta na zdjęciu) i co ważne, pod pachami są wstawki materiału, więc nie widać stanika jak przy niektórych tego typu bluzkach). I od tego samego sprzedającego sukienka - dla mnie troszkę za krótka, więc do legginsów :)

lekka BLUZKA PANTERKA sukienka XL/XXL 2667/9 (4123151039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
NEW wytłaczana SUKIENKA ROZKLOSZOWANA L/XL 0299/8 (4196658039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Zaczynam rozglądać się powoli za poduszką ciążową. Nie czuję jeszcze potrzeby, wciąż śpi mi się wygodnie, ale wszystkie koleżanki przekonują mnie, że muszę coś takiego mieć koniecznie.
Cyntia, widziałam w archiwum, że przymierzałaś się do zakupu poduszki na Allegro. Zdecydowałaś się? Jesteś zadowolona?
Przytłacza mnie nieco wybór kształtów: C, I,U,7..nie wiem którą wybrać, na co zwrócić uwagę. Macie jakieś sugestie?
 
rjoanka - ja mam tą w kształcie C, Motherhood. Kupiłam używaną poduszkę + nową poszewkę. Ja normalnie śpię na brzuchu, więc ta poduszka była dla mnie nieocenioną pomocą tak od 6 miesiąca. I tak do 7 tygodnia służyła mi do karmienia piersią, potem bąbelek już był za ciężki żebym go sobie sama przystawiła na siedząco na fotelu, przerzuciłam się na pozycję leżącą:tak:
KOJEC / PODUSZKA - MOTHERHOOD (4262197755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry