reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

rjoanka - ja ten kładziony na łóżeczku mam teraz położony na podłodze na karimacie i siadam przy nim okrakiem i przebieram Szymka. Też dla kręgosłupa ok:tak:
 
reklama
Jesli ktoras mama zastanawia sie nad kupnem laktatora polecam ten;)
Laktator Lovi prolactis sprawdza się bardzo dobrze, bardzo fajna jest funkcja regulacji siły ssania,
na początku najlepiej ustawic na wolniejsze z czasem zwiększając siłę. Odciąganie pokarmu nim jest bezbolesne i szybkie,
nie ma po nim problemów z karmieniem piersią. Laktator może być zasilany bateriami,
prądem a gdy jedno i drugie zawiedzie może być używany jako laktator ręczny.
Wyposażony jest w alarm, zegar i wyświetlacz czasu odciągania oraz pamięć ustawienia rytmu i siły ssania.
Wszystko bardzo ładnie zapakowane w podręczną torbe.
 
Witam. Ponieważ termin mam na sierpień.. mam na zbyciu, do odsprzedania 3 pary spodni ciążowych długich dwie dzinsowe i jedne materialowe czarne. Dwie pary h&m. Rozmiar 38. Dzinsy jedne zalozone raz. Jesli ktoras bylaby zainteresowana.piszcie na meila to wysle zdjecia maja30@poczta.onet.pl
Sukienki tez jakby ktos byl zainteresowany rozm 40
 
reklama
Witam pazdziernikowe mamy  jestem sierpniówką. Jeśli ktoraś zainteresowana mam do odsprzedania spodnie ciążowe r. 38. Dwie pary dzinsy rurki i jedne h&m czarne.tez zwezane. Piszcie na priv 
 
Ostatnia edycja:
Do góry