reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

reklama
Potwierdzam że ręczny laktator Avent jest ok :-)
Jeśli chodzi o tą firmę to pisałyście ostatnio że wprowadzili nowe butelki z dodatkową gumką (czy coś w tym rodzaju), Po czym poznać np. na allegro, czy kupuje stary typ butelek czy nowy??
 
anecznik - może będzie pisało co jest w zestawie, to nie gumka tylko taka gwintowana uszczelka pomiędzy butelką a nakrętką ze smoczkiem tudzież laktatorem
Tutaj masz link do jakiegoś forum i jest zdjęcie tej uszczelki
Butelki Avent - Forum - *-spam-*
 
Dziewczyny macie może jakąś sprawdzona nianię elektroniczna ? Mieszkam w domu dwupiętrowym wiec muszę taką nabyć :p
 
dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie wózków, macie jakieś sprawdzone firmy lub godne polecenia?? jakie wózki kupujecie jakich firm?? ja zastanawiam sie nad Bebetto Luca lub Baby Design
 
dziewczyny mam dla was kilka propozycji !!!

1. chusta tkana do noszenia dzieci !! cudo praktycznie samowiążące !!!
MamaSprzeda.pl - chusta tkana NatiBaby bambus/bawełna 4,60 Perła Polka

2. sukieneczka na chrzciny :) w śmiesznej cenie :)
MamaSprzeda.pl - Różowa sukienka na chrzest, wesele, koronacje, abdykacje ... roz 62

3. i jak któraś potrzebuje to stoi u mnie zbedny stojak na wanienke (drugi kupilam bo ten mi sie gdzies zapodzial i teraz sa dwa) pasuje do duzych wanienek !!! w Rybniku i okolicahc do odbioru ... nad wysylka trzeba by pomyslec ...
MamaSprzeda.pl - Stojak na wanienke
 
reklama
Kate my mamy taką nianię Niania elektroniczna Switel BCF900, zasięg: 300 m (4555300645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Widoczność super, bardzo czuła na dźwięki. Jedyny minus tych niań cyfrowych to zasięg, w domu ok, ale jak wyszłam przed dom to już było brak sygnału. To przypadłość wszystkich niań z kamerką. Jak Oliwka była mała to miałam taką zwykłą BabyOno elektroniczna niania 195 Baby Ono +GRATIS (4533911462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., a zasięg był o wiele większy. Używałam jej głównie jak była przed domem.
 
Do góry