reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

Dzięki za info :-) my chyba zdecydujemy się na taką zwykłą, przynajmniej narazie. Przetestujemy - zobaczymy jak będzie się sprawdzać u nas :-)
 
reklama
dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie wózków, macie jakieś sprawdzone firmy lub godne polecenia?? jakie wózki kupujecie jakich firm?? ja zastanawiam sie nad Bebetto Luca lub Baby Design

mam tu kilka fajnych opcji
MamaSprzeda.pl - wózek Babyactive BALLERINA 3

MamaSprzeda.pl - Wielofunkcyjny wózek Mothercare Trenton Deluxe

ja tez mam jedo FYN ale jeszcze w uzyciu (i pewnie oddam go za grosze jak mala wyrosnie z gondoli bo 90% czasu i tak jest w chuscie)

a tu kilka przydatnych rzeczy i ciekawa oferta :)

kupujac moje rzeczy
MamaSprzeda.pl - Monika
i rzeczy Michała (a wlasciwie mojej przyjaciółki)
MamaSprzeda.pl - Michał
mozecie oszczedzic na przesylce bo mozemy wyslac to jedna paczuszka :) polecam poszperac :D
 
Dziewczyny macie już kupione albo upatrzone kombinezony na zime dla naszych maluszków? Jeżeli tak to jaki rozmiar wybralyscie? 62 czy raczej już 68? Przymierzam się do kupna i tak się zastanawiam :-)
 
Dziewczyny macie już kupione albo upatrzone kombinezony na zime dla naszych maluszków? Jeżeli tak to jaki rozmiar wybralyscie? 62 czy raczej już 68? Przymierzam się do kupna i tak się zastanawiam :-)

ja narazie kupiłam taki:
na rozmiar 3-6 mies. jak będzie sroga zima co tu rzadko się zdarza to wtedy pomyślę o czymś grubszym
 

Załączniki

  • kombinezon.jpg
    kombinezon.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 111
Bardzo ładny :-) Właśnie też mi się wydaje, ze jednak wiekszy będzie praktyczniejszy :-) najwyżej maluszek na początku będzie sobie w nim "pływał" :p hehe
 
Ja mam taki misiowy z H&M w rozm 56 :-) mam nadzieje, ze nie okaże się odrazu za mały bo jest przeslodki :-)
 

Załączniki

  • 1409914957621.jpg
    1409914957621.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 110
reklama
ja kupiłam kombinezon polarowy tak teraz na październik może listopad jak dziecko się urodzi na pierwsze wyjścia, no i ze szpitala na wyjście zawsze moze to ubrać w zależności jaka będzie pogoda. ja kupiłam rozmiar 62.

a co do wózków słyszałyście coś lub macie opinie na temat wózków bebetto , baby design i coletto?
mi strasznie się podobają bebetto luca lub silvia. w sklepach kilku tez mi polecali,natomiast na formach jak sie czyta opinie to róznie
 
Do góry