reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

o to fajnie zapisze sie do tego klubu i może w weekend podskocze coś kupić póki rozmiar da się dobrać a brzuch w miarę mały.
Patrzyłam na allegro jest sporo aukcji ze spodniami hm tylko najpierw muszę się do sklepu wybrać i obczaić rozmiary mam nadzieje ze ich 36 nie jest wielkie
 
reklama
a kupujecie rzeczy ciążowe na allegro ja ostatnio rozgladam się za sukienką bo w maju mam wesele i nie wcisne się w swoją raczej. Jest sporo fajnych tylko wiadomo jakoś mam uprzedzenie przed zamawianiem bo nie wiem jaki to materiał itd
 
Doszły pasy ciazowe. Zamówiłam w niedzielę z przesyłką pocztą, więc polecam sprzedawcę bo szybko sie uwinął.
Pasy są b. elastyczne, z lekko blyszczacej tkaniny. Właśnie testuje, czy utrzymają na tylku całkowicie rozpiete dżinsy i wygląda na to ze tak. Oczywiście guzik i suwak lekko sie odznaczają i żeby to ukryć trzeba przykryć pas koszulka. Fajnie też taki pas wygląda jako przedłużenie krótszej bluzki czy sweterka. Na razie jestem zadowolona, zwłaszcza ze koszt 8 zł plus 8 za przesyłkę nie zwala z nóg. Na razie moje spodnie są na mnie dobre rano i cisną od obiadu, czyli już w domu. Często jednak przeszkadzaja mi w pasie podczas siedzenia w biurze i mysle, ze komfort możliwości rozpiecia guzika za biurkiem w pracy usprawiedliwi wydatek. Jak pas sprawdzi sie w praktyce, zamelduje.
 
Ja kupiłam pas ciążowy, ale nie używałam.
Nie sprawdził mi się wcale podgrzewacz do butelek.

Ale za to chwalę sobie biustonosz z lidla do karmienia oraz przedłużki do biustonosza.
 
A ja pasy bardzo polecam. Jestem moimi zachwycona. Cały tydzień nosilam, codziennie korzystralam z komfortu rozpiecia spodni w drugiej połowie dnia.
 
anecznik - a to dziwne z podgrzewaczem, dla mnie to mega wygoda.Mam zazwyczaj ustawiony na 40 stopni i stoi w nim kubeczek z wodą na mleko lubherbatkę, podgrzewam też w nim słoiczek z obiadkiem. Jak pojawi się drugiedzidzi to planuję kupić jeszcze jeden:-D.

Ja zamówiłam sobie legginsy i rybaczki i czekam...


 
anecznik - a to dziwne z podgrzewaczem, dla mnie to mega wygoda.Mam zazwyczaj ustawiony na 40 stopni i stoi w nim kubeczek z wodą na mleko lubherbatkę, podgrzewam też w nim słoiczek z obiadkiem. Jak pojawi się drugiedzidzi to planuję kupić jeszcze jeden:-D.

Ja zamówiłam sobie legginsy i rybaczki i czekam...

Jeśli możesz podac link to podaj z chęcią zobaczę ;) napewno nie tylko ja
 
reklama
Do góry